Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci

Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci - Aleksandra Jastrzębowska-Jasińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Jastrzębowska-Jasińska
WYMIAR
6,9 MB
NAZWA PLIKU
Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci.pdf
ISBN
3448741215539

OPIS

Wiersze logopedyczne na każdą głoskę! Przedstawimy wyjątkową książkę, która zawiera starannie opracowane przez logopedów wiersze, pomocne w dynamicznym procesie nabywania mowy. Każdy wiersz opatrzony jest wskazówkami, jak należy ćwiczyć narządy artykulacyjne, by wymowa stała się poprawna. Książka będzie idealną pomocą dla rodziców, logopedów i terapeutów. Jama gębowa ćwiczy słowa to książka dedykowana dla dzieci już od 2. roku życia do 5. roku życia. Zawiera wiersze z onomatopejami dla maluszków, jak i utwory dla starszych dzieci na każdą głoskę, a nawet utwory do terapii jąkania. Wszystko z dużą dozą humoru, opatrzone genialnymi ilustracjami Artura Gulewicza. Książka dla każdego rodzica i logopedy!

Każdy wiersz opatrzony jest wskazówkami, ... Jama gębowa ćwiczy słowa to książka dedykowana dla dzieci już od 2. roku życia do 5.

roku życia. Zawiera wiersze z onomatopejami dla maluszków, jak i utwory dla starszych dzieci na każdą głoskę, a nawet utwory do terapii jąkania . Jama gębowa ćwiczy słowa to książka dedykowana dla dzieci już od 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI