Instagram bez filtra

Instagram bez filtra - Sarah Frier | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Frier
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Instagram bez filtra.pdf
ISBN
7289891663147

OPIS

W 2010 roku Kevin Systrom i Mike Krieger uruchomili fotograficzny serwis społecznościowy połączony z prostą aplikacją mobilną, która miała niezwykłą właściwość: dzięki udostępnionemu użytkownikom zestawowi filtrów wszystko mogło wyglądać tam lepiej niż w rzeczywistości. W krótkim czasie Instagram stał się niesamowicie popularny, również za sprawą celebrytów udostępniających tam mniej lub bardziej prywatne zdjęcia i filmy. Po niecałych dwóch latach firma, w której zatrudniano wówczas zaledwie trzynaście osób, została kupiona przez Facebooka za legendarną cenę miliarda dolarów.Sarah Frier, reporterka agencji prasowej Bloomsberg News, ekspertka od mediów społecznościowych, odsłania przed nami tajemnice funkcjonowania Instagrama, prezentuje sylwetki związanych z nim postaci, celebrytów i influencerów oraz przekonuje, że Instagram na zawsze zmienił nasze życie. Inaczej teraz jemy, podróżujemy i komunikujemy się.Instagram, niczym soczewka, skupia w sobie nastroje społeczne, obawy i nadzieje użytkowników. Widać w nim jak na dłoni nasze dążenie do doskonałości, a przede wszystkim prowadzoną przy użyciu technologii walkę o największą wartość naszych czasów - uwagę.

... Jej powsta­nie nie byłoby moż­liwe bez wkładu setek ludzi - obec­nych i byłych pra­cow­ni­ków, kadry kie­row­ni­czej i innych osób wią­żą­cych z tą apli­ka­cją swoje kariery, a także repre­zen­tan­tów kon­ku­ren­cji - tych wszyst­kich, któ ... Fascynująca lektura dla każdego użytkownika aplikacji Instagrama, a także każdego influencera czy specjalisty od mediów społecznościowych. Instagram Bez filtra - mobi, epub, Historia od środka - opis produktu: Przeczytaj niepublikowaną dotąd historię powstania Instagrama i starcia jej idealistycznych twórców z agresywną polityką giganta - Facebooka. Bez filtra.

Autorem książki jest Sarah Frier. Należy do gatunków: literatura faktu i reportaż, literatura popularno - naukowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI