Dziady cz. II (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Dziady cz. II (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Adam Mickiewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Mickiewicz
WYMIAR
7,10 MB
NAZWA PLIKU
Dziady cz. II (wydanie z opracowaniem i streszczeniem).pdf
ISBN
5115794854660

OPIS

Wydanie Dziadów cz. II kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie... Chyba nie ma Polaka, który nie znałby tego cytatu. Przedstawiamy jeden z najbardziej znanych utworów polskiej literatury, reprezentatywny dla polskiego romantyzmu - Dziady cz. II naszego wieszcza narodowego Adama Mickiewicza. Historie duchów wzywanych w noc obrzędu Dziadów uczą, ostrzegają i przekazują ważne prawdy o życiu, sprawiedliwości, winie i karze oraz o nienaruszalnych boskich prawach rządzących ludzką egzystencją za życia i po śmierci. Teraz utwór dostępny w wydaniu lekturowym, z opracowaniem przygotowanym przez doświadczonych nauczycieli - znajdziesz tu szczegółowe streszczenie, plan wydarzeń, charakterystyki bohaterów, a także dokładnie wytłumaczoną problematykę. Zapraszamy do lektury!

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Dziady cz.

II. Wydanie z opracowaniem i streszczeniem: Autor: Mickiewicz Adam: Wydawnictwo : Wydawnictwo GREG: Język wydania: polski: Język oryginału: polski: Liczba stron: 48: Data premiery: 2018-04-17: Rok wydania: 2018: Wymiary produktu [mm] 209 x 146 x 5: Okładka: Miękka: Cena detaliczna: 7,01 zł: Nasza cena: 4,21 zł Przedstawiamy jeden z najbardziej znanych utworów polskiej literatury, reprezentatywny dla polskiego romantyzmu - Dziady cz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI