Droga do finansowej wolności

Droga do finansowej wolności - Bodo Schäfer | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bodo Schäfer
WYMIAR
5,91 MB
NAZWA PLIKU
Droga do finansowej wolności.pdf
ISBN
5682559353667

OPIS

Numer 1 na listach niemieckich bestsellerów non-fiction (Spiegel) przez 110 tygodni z rzędu! Opublikowany w 30 językach, sprzedany na całym świecie w prawie 10 milionowym nakładzie.Życie w bogactwie to Twoje prawo od momentu narodzin! Ta książka okaże się najlepszą inwestycją Twojego życia; 10 milionów kupujących nie może się mylić! Wiodący w Europie trener finansowy Bodo Schfer ujawnia sprawdzone sekrety osiągania bogactwa. Daje Ci niezwykle proste, ale skuteczne techniki, dzięki którym możesz efektywnie zarządzać swoimi pieniędzmi.1. Jak zarobić pierwszy milion w ciągu siedmiu lat.2. 11 zaskakujących metod natychmiastowego zwiększenia dochodów.3. Jak żyć jedynie z odsetek w niewiarygodnie krótkim czasie.4. Jak szybko spłacić długi i jednocześnie stać się bogatym.5. Sprawdzona wiedza na temat inwestycji, której banki nigdy nie ujawnią.

Twój pierwszy milion w siedem lat" daje obietnicę i jednocześnie deklarację, że można śmiało sięgać po więcej. Każdy człowiek ma ukrytą głęboko w sobie wizję idealnego życia, które chciałby mieć. Droga do finansowej wolności.

Będziemy informować Cię o nowych artykułach i ciekawych wydarzeniach. Po zapisie otrzymasz dostęp do strony z bezpłatnymi kalkulatorami i arkuszami finansowymi, które pomogą Ci postawić pierwsze kroki w tworzeniu domowego budżetu, skategoryzować wydatki, policzyć wydatki świąteczne i kilka innych! Informacje o Droga do finansowej wolności - Bodo Schafer - 8105214225 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI