Ania z Zielonego Wzgórza

Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Maud Montgomery
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
Ania z Zielonego Wzgórza.pdf
ISBN
2986489695804

OPIS

Poznaj uroczą bohaterkę, Anię Shirley, która w wieku jedenastu lat trafia na Zielone Wzgórze. Ta książka, do której piękne ilustracje przygotowała utalentowana hiszpańska artystka, Ana García, opowiada o losach rudowłosej dziewczynki o wielkim sercu i nieprzeciętnej wyobraźni. Dzieło Lucy Maud Montgomery, zaliczone do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży, stało się ulubioną lekturą kolejnych pokoleń młodych czytelników. Odkryj świat niezwykłej bohaterki, pełen wzruszeń, humoru i niezapomnianych przeżyć!

Okładka miękka Rok wydania 2010. 30, 00 zł ... Książka Ania z zielonego wzgórza na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Arcta (późniejsze M. Arct Zakłady Wydawnicze S.A.) ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału „Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R.

POWIĄZANE KSIĄŻKI