Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wydanie 3 poszerzone)

Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wydanie 3 poszerzone) - Marcin Żmigrodzki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Żmigrodzki
WYMIAR
4,38 MB
NAZWA PLIKU
Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wydanie 3 poszerzone).pdf
ISBN
9913243081231

OPIS

Gdy życie stawia Cię wobec PROJEKTU……albo nawet - projektów, ponieważ właśnie zostałeś menedżerem, który będzie odpowiedzialny za ich realizację. Czy wiesz, jaką najbezpieczniejszą decyzję możesz wtedy podjąć? Odpowiedź jest prosta: nie podejmować wyzwania! Zrezygnować, poddać się, odmówić pełnienia zaszczytnej funkcji. Co byłoby bez sensu, ponieważ praca projektowa, choć na początku faktycznie bywa sporym wyzwaniem, jest ciekawa, rozwijająca i - co ważne - z każdym kolejnym zrealizowanym projektem zostawia z poczuciem dobrze wykonanego zadania.Ze względu na wysoką wydajność tego sposobu realizowania zadań coraz więcej firm i branż przestawia się na działanie na projektach. Nawet jeśli w tej chwili jeszcze bardzo nie chcesz, to już za moment możesz nie mieć wyjścia. A skoro przed zarządzaniem projektami nie uciekniesz, to może po prostu nauczysz się, jak robić to dobrze i skutecznie? Poznaj projektową terminologię i metodykę. Dowiedz się, jak prowadzi się projekt oraz zespół projektowy. Zobacz, jak działają najskuteczniejsi - ta książka krok po kroku wprowadzi Cię w sztuczki i chwyty stosowane przez doświadczonych menedżerów.

Wydanie III poszerzone - ebook Obyś prowadził wyłącznie nudne projekty! "Mój pierwszy własny projekt" - to brzmi ekscytująco, a niekoniecznie powinno. Każda organizacja dąży do tego, aby środowisko, w którym prowadzi się projekty, było tak przewidywalne, jak ... Zarządzanie projektami dla początkujących Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie Marcin Żmigrodzki.

Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie Marcin Żmigrodzki. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Szczegóły: Zarządzanie projektami dla początkujących - Żmigrodzki Marcin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI