Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wydanie 3 poszerzone)

Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wydanie 3 poszerzone) - Marcin Żmigrodzki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Żmigrodzki
WYMIAR
9,61 MB
NAZWA PLIKU
Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie (wydanie 3 poszerzone).pdf
ISBN
9716412931821

OPIS

Gdy życie stawia Cię wobec PROJEKTU……albo nawet - projektów, ponieważ właśnie zostałeś menedżerem, który będzie odpowiedzialny za ich realizację. Czy wiesz, jaką najbezpieczniejszą decyzję możesz wtedy podjąć? Odpowiedź jest prosta: nie podejmować wyzwania! Zrezygnować, poddać się, odmówić pełnienia zaszczytnej funkcji. Co byłoby bez sensu, ponieważ praca projektowa, choć na początku faktycznie bywa sporym wyzwaniem, jest ciekawa, rozwijająca i - co ważne - z każdym kolejnym zrealizowanym projektem zostawia z poczuciem dobrze wykonanego zadania.Ze względu na wysoką wydajność tego sposobu realizowania zadań coraz więcej firm i branż przestawia się na działanie na projektach. Nawet jeśli w tej chwili jeszcze bardzo nie chcesz, to już za moment możesz nie mieć wyjścia. A skoro przed zarządzaniem projektami nie uciekniesz, to może po prostu nauczysz się, jak robić to dobrze i skutecznie? Poznaj projektową terminologię i metodykę. Dowiedz się, jak prowadzi się projekt oraz zespół projektowy. Zobacz, jak działają najskuteczniejsi - ta książka krok po kroku wprowadzi Cię w sztuczki i chwyty stosowane przez doświadczonych menedżerów.

Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie. Wydanie II.

Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie. Wydanie IIautorstwaMarcin Żmigrodzki ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Książka Zarządzanie projektami dla początkujących.

POWIĄZANE KSIĄŻKI