Wielka księga sekretnych zaklęć rosyjskich szeptuch

Wielka księga sekretnych zaklęć rosyjskich szeptuch - Natalia Stepanova | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Stepanova
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga sekretnych zaklęć rosyjskich szeptuch.pdf
ISBN
7420062999828

OPIS

Od wieków woda była wykorzystywana do określonych rytuałów. W tej książce najbardziej znana i ceniona szeptucha, Natalia Stepanova, dzieli się swoją wielopokoleniową wiedzą i opisuje wiele rytuałów, które wiążą się z zaklinaniem czy zamawianiem wody. To skarbnica syberyjskiej mądrości, magiczna książka, która pomoże Ci zamienić zwykłą wodę w potężne narzędzie do uzdrawiania i samoleczenia, pozbywania się lęków oraz zaklinania rzeczywistości. Dzięki nim pokonasz dolegliwości, ukoisz nerwy i pokonasz lęki. Odprawisz rytuały ochronne dla domu, rodziny, dzieci i siebie. Odwrócisz działanie każdej klątwy i uroku. Odczynisz działanie złego oka. Poznaj tajemne zaklęcia szeptuchy.

⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Wielka księga sekretnych zaklęć rosyjskich szeptuch. Miłość, bogactwo i odzyskanie zdrowia.

Tytuł oryginału: Большая книга воды. Wysyłamy w: 24 godziny + czas dostawy eBook Wielka księga sekretnych zaklęć rosyjskich szeptuch.

POWIĄZANE KSIĄŻKI