Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni (wydanie 3 rozszerzone)

Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni (wydanie 3 rozszerzone) - Jolanta Grzelka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Grzelka
WYMIAR
9,46 MB
NAZWA PLIKU
Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni (wydanie 3 rozszerzone).pdf
ISBN
9908940453438

OPIS

Codzienna dawka ćwiczeń stymulujących intelektIntelekt to coś więcej niż inteligencja. To całokształt wiedzy i zdolności umysłowych człowieka. Potężne narzędzie kształtujące nasze życie we wszystkich jego aspektach. Jednak i my sami każdego dnia wpływamy na działanie własnego intelektu. Między stylem życia i jego jakością a pracą mózgu zachodzi swoiste sprzężenie zwrotne. Możemy więc śmiało pokusić się o twierdzenie, że za pomocą odpowiedniego zestawu ćwiczeń możemy stymulować i pobudzać intelekt tak, by lepiej wykorzystywać jego możliwości. A te, jako się rzekło, są potężne.Paulina Mechło i Jolanta Grzelka od wielu lat zajmują się możliwościami ludzkiego mózgu w ujęciu psychologicznym i neurokognitywistycznym. W książce proponują zestaw ćwiczeń, które już po miesiącu systematycznego wykonywania w zauważalny sposób wzmacniają potencjał intelektu. Autorki wyodrębniły jego pięć kluczowych sfer i dla każdej z nich opracowały specjalny trening. Dzięki niemu nauczymy się, jak wzmocnić i sprawniej wykorzystywać:Pamięć, czyli spiżarnię informacjiUwagę, czyli reflektor oświetlający rzeczywistośćKreatywność, czyli zdolność do tworzenia nowej jakościJęzyk, czyli zwierciadło intelektuWiedzę, czyli cały zasób posiadanych informacjiA wszystko to w ciągu zaledwie 31 dni. Oczywiście, jak przy każdym treningu, gwarancją sukcesu jest systematyczność, jednak ćwiczenia są tak ciekawe i atrakcyjne, że ich wykonywanie bez problemu wchodzi w nawyk. A zatem - zaczynajmy!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni.

Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Witamy Cię w pierwszym dniu treningu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI