Tatrzańskie dwutysięczniki. Przewodnik po najwyższych szczytach i przełęczach w Tatrach polskich i słowackich

Tatrzańskie dwutysięczniki. Przewodnik po najwyższych szczytach i przełęczach w Tatrach polskich i słowackich - Krzysztof Bzowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Bzowski
WYMIAR
4,73 MB
NAZWA PLIKU
Tatrzańskie dwutysięczniki. Przewodnik po najwyższych szczytach i przełęczach w Tatrach polskich i słowackich.pdf
ISBN
1465273078274

OPIS

Tatrzańskie dwutysięcznikiTatry od lat przyciągają rzesze turystów, którzy przemierzają ekscytujące szlaki, by zdobywać szczyty i podziwiać przepiękne panoramy. Ta książka to przewodnik po wszystkich szczytach i przełęczach położonych powyżej 2000 m n.p.m., na które prowadzą znakowane szlaki, zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie Tatr. Jest to więc pozycja, dla każdego miłośnika górskich wędrówek, który chce podejmować w Tatrach ambitne wyzwania zdobywania najwyższych szczytów i przełęczy.W przewodniku:opisy szczytów i przełęczyciekawostkipanoramypropozycje wycieczekprofile wysokościszczegółowe mapy

Ta książka to przewodnik po wszystkich szczytach i przełęczach położonych powyżej 2000 m n.p.m., na które prowadzą znakowane szlaki, zarówno po polskiej, jak i ... Lista najwybitniejszych szczytów Tatr - lista szczytów Tatr o minimalnej deniwelacji względnej (wybitności) większej lub równej 100 metrów uporządkowanych względem malejącej wybitności. Lista ta, zawierająca 75 wierzchołków, nazywana jest niekiedy Koroną Tatr.Na pomysł sporządzenia Korony Tatr, jako zbioru najważniejszych szczytów tatrzańskich wybranych według ścisłych ... Tatrzańskie dwutysięczniki., Bzowski Krzysztof, 44,1 zł.

Przewodnik po już od 27,46 zł - od 27,46 zł, porównanie cen w 36 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ta książka to przewodnik po wszystkich szczytach i przełęczach położonych powyżej 2000 m n.p.m., na które prowadzą znakowane szlaki, zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie Tatr.

POWIĄZANE KSIĄŻKI