Mała księżniczka (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Mała księżniczka (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Frances Hodgson Burnett | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frances Hodgson Burnett
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Mała księżniczka (wydanie z opracowaniem i streszczeniem).pdf
ISBN
5116695661162

OPIS

Na pensję panny Minchin przybywa pewnego dnia urocza nowa wychowanka - Sara. Jest bardzo bogata, jej tatuś to właściciel kopalni diamentów. Mimo to „mała księżniczka” wcale nie czuje się z tego powodu lepsza od koleżanek. Jest dobra, skromna i łagodna, a także... bardzo mądra. Te cechy pozwolą jej przetrwać najtrudniejsze chwile, bo życie szykuje dla Sary bardzo przykre niespodzianki...

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej ... Wydawnictwo: GREGSeria wydawnicza: LEKTURA Z OPRACOWANIEM. niePrzeczytane.pl to zapewne najtańsza księgarnia internetowa w Polsce, która oferuje czytelnikom bogatą ofertę wydawniczą zarówno książkowych nowości, jak i pozycji trudno dostępnych.W najniższych cenach proponujemy nie tylko bestsellery, lecz także tytuły, które pojawiają się na naszej stronie w przedsprzedaży. Mała księżniczka.

Tatuś przywiózł dziewczynkę do szkoły w Anglii ze względu na niezdrowy klimat w Indiach. Na jego życzenie córka cieszyła się licznymi przywilejami na pensji pani Minchin. Sprawdź niskie ceny i kup Mała księżniczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI