Lalka (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Lalka (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Bolesław Prus | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bolesław Prus
WYMIAR
7,40 MB
NAZWA PLIKU
Lalka (wydanie z opracowaniem i streszczeniem).pdf
ISBN
3655484101669

OPIS

Treść książki oraz dokładne, wyczerpujące opracowanie pisane specjalną czcionką ułatwiającą szybkie czytanie. Jest więc: ciekawie napisana biografia pisarza, kalendarium jego życia i twórczości, szczegółowy plan wydarzeń, plan losów głównego bohatera, wyczerpująca charakterystyka postaci, interpretacja treści. Absolutną nowością jest indeks komentarzy do tekstu. Na marginesach poszczególnych stron oznaczone są fragmenty, w których jest mowa o czasie, miejscu akcji, poszczególnych bohaterach, najważniejszych wydarzeniach, scenach, opisach, motywach i symbolach występujących w książce. Spis tych informacji wraz z numerami odpowiednich stron pomoże łatwo odnaleźć potrzebny fragment i cytat.

Lalka. Wydanie z opracowaniem i streszczeniem.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wydanie Lalki kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury ... Tytuł: Lalka Podtytuł: wydanie z opracowaniem i streszczeniem Autor: Bolesław Prus Wydawnictwo: Greg ISBN: 9788373271869 Tytuł tomu: Lalka wydanie z opracowaniem i streszczeniem Języki: polski Rok wydania: 2017 Ilość stron: 680 Format: 14.5 x 20.5 mm Oprawa: oprawa miękka Waga: 0.735 kg Kup teraz na Allegro.pl za 16,66 zł - Lalka (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) z miasta Modlniczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI