Władza seksu

Władza seksu - Krzysztof Łaziński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Łaziński
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Władza seksu.pdf
ISBN
9564729216041

OPIS

„Temat seksu nie powinien być tematem TABU”Oto odpowiedź na wszystkie nadęte poradniki, na nudne rozprawy medyczne dotyczące fizjologii oraz na przestarzałe książki dawnych autorytetów! Piotr Łaziński dzieli się z czytelnikiem mądrością życiową bez wchodzenia na piedestał. Mówi jako zwykły człowiek do zwykłych ludzi i walczy z przekonaniem, że seks jest czymś wstydliwym.Jednocześnie nie sprowadza seksu do roli narzędzia reprodukcji. Stawia na pierwszym miejscu dbałość o relację i partnera. W końcu za udany seks odpowiedzialne są nie tylko popęd i fizyczna atrakcyjność. „Przestańmy wszyscy być niezadowoleni, zrzędliwi i zabierzmy się za pielęgnację siebie i swoich związków...”Całości szczególnej barwy nadają zabawne anegdoty z życia erotycznego autora oraz język, w którym roi się od łóżkowej pikanterii. Te dwa elementy tworzą wystrzałową całość ? książkę, którą połykamy w jeden dzień, a później mamy ochotę wskoczyć do łóżka, żeby sprawdzić, czy autor miał rację…Oddajemy w Wasze ręce książkę obowiązkową dla miłośników seksu w każdym wieku!

WŁADZA SEKSU. Katalog tematyczny -> Literatura-> Poradniki-> Zdrowie i uroda.

Przeczytaj recenzję Władza seksu. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Władza seksu już od 23,33 zł - od 23,33 zł, porównanie cen w 29 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI