Upadek

Upadek - Michael Ross | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Ross
WYMIAR
8,85 MB
NAZWA PLIKU
Upadek.pdf
ISBN
8700368821095

OPIS

Nagle wszystko się zmienia, a twojego domu już nie ma.Szczególnie, jeśli twoim domem nie było miejsce, a inny człowiek. Odkąd matka Noela doznała udaru, jego życie stanęło na głowie. Znikąd pojawił się facet z wąsem, który stwierdził, że Noel nie może zostać sam w starym mieszkaniu. Musi się wyprowadzić, daleko od Berlina, daleko od domu. Trafia do zupełnie nieznanego środowiska, do ośrodka opieki w Dolnej Saksonii.Po raz pierwszy w życiu Noel jest zdany tylko na siebie. Również pierwszy raz żyje wśród tylu innych ludzi. Komu może zaufać? Kogo lubi? Kto się w nim zakochał?Komiks wyróżniony w 2018 roku stypendium komiksowym przyznawanym przez Komisję Kultury i Europy senatu berlińskiego.Zdobywca Nagrody Max und Moritz w 2020 roku dla najlepszego komiksu niemieckiego!

Broniąca jej młoda adwokat podejrzewa, że prawda jest nieco bardziej skomplikowana. W rolach głównych: Crystal Fox,Phylicia Rashad,Cicely Tyson. "Upadek Gondolinu" to pozycja, którą musi mieć absolutnie każdy fan mistrza Johna R.

Chwila nieuwagi na oblodzonym chodniku może skończyć się tragicznie. Co robić, kiedy będziemy świadkami takiego wypadku lub sami będziemy poszkodowani? Na to pytanie odpowiada Jarosław Bąk, ratownik medyczny z placówki ... Poślizgnięcia, potknięcia i upadki są najczęstszymi przyczynami powodującymi wypadki przy pracy, we wszystkich branżach - od przemysłu ciężkiego po administrację.

POWIĄZANE KSIĄŻKI