Salazar. Teraz, i w godzinie jego śmierci

Salazar. Teraz, i w godzinie jego śmierci - Joao Paulo Cotrim | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joao Paulo Cotrim
WYMIAR
9,85 MB
NAZWA PLIKU
Salazar. Teraz, i w godzinie jego śmierci.pdf
ISBN
5843588733838

OPIS

Salazara już nie ma, podobnie nie ma mostu jego imienia, przemianowanego po 1974 roku na „most 25 Kwietnia”, czyli most Rewolucji Goździków. To ta bezkrwawa rewolucja przyniosła Portugalii zupełnie inne wyzwania. I możliwości, np. nieskrępowaną wolność wyrażania myśli, co do maksimum wykorzystali Rocha i Cotrim w komiksie, który bez przesady zaliczyć można do Top 3 portugalskich komiksów historycznych.

Data premiery: 2020-10-05 ... Teraz i w godzinie jego śmierci" autorstwa Miguela Rocha i João Paulo Cotrima w tłumaczeniu Jakuba Jankowskiego i Tamary Sobolskiej. Salazara już nie ma, podobnie nie ma mostu jego imienia, przemianowanego po 1974 roku na „most 25 Kwietnia", czyli most Rewolucji Goździków. Salazar.

nieskrępowaną... - Polska ksiegarnia w UK Salazara już nie ma, podobnie nie ma mostu jego imienia, przemianowanego po 1974 roku na „most 25 Kwietnia", czyli most Rewolucji Goździków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI