Porachunek z cieniem oraz inne opowiadania

Porachunek z cieniem oraz inne opowiadania - Jerzy Żukowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Żukowski
WYMIAR
7,81 MB
NAZWA PLIKU
Porachunek z cieniem oraz inne opowiadania.pdf
ISBN
9208858987960

OPIS

W jednym z nich prokurator Klecz (znany z „Martwego punktu”) rozwiązuje zagadkę tajemniczego samobójstwa. W „Zagadce Wielbłąda” szpieg podsuwa liczne mylne tropy, aby zmylić dochodzenie w sprawie zaginięcia dokumentacji w zakładach chemicznych. W tytułowym opowiadaniu „Porachunek z cieniem” zwykły księgowy dostaje bilety do kina od anonimowego nadawcy. Jednocześnie zaczyna podejrzewać, że podczas tych wyjść ktoś bywa w jego mieszkaniu. Postanawia pisać pamiętnik, w którym opisuje kolejne zdarzenia. W „Dziwnym zakładzie” dwóch przyjaciół spotyka się po latach niewidzenia, a jeden z nich oświadcza, że jest szpiegiem i prosi o pomoc, która ma być rekompensatą za uratowanie życia w powstaniu.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Książka Najlepsze kryminały PRL '50 Tom 9 Porachunek z cieniem oraz inne opowiadania do kupienia na multiszop.pl za jedyne 19,39 zł (Rabat 38%).

Oprawa jest miękka. Porachunek z cieniem oraz inne opowiadania Jerzy Żukowski. Ciekawe Miejsca Porachunek z cieniem oraz inne opowiadania Jerzy Żukowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI