Niewidzialny front

Niewidzialny front - Tomasz Rezydent | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Rezydent
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
Niewidzialny front.pdf
ISBN
4808975251778

OPIS

Zapiski lekarza z pierwszej linii walki z koronawirusem, strachem i paniką.Sięgając po tę książkę, poczujesz zapach szpitala, strachu i śmierci!„Ta historia działa się na moich oczach. W moim dzienniku znajdziecie zarówno humor, niekiedy czarny, jak i tragiczne historie, które zapadły mi w pamięć. Absurdy organizacyjne, niekończące się dyżury, zagadki medyczne, jak również jedyne w swoim rodzaju relacje pomiędzy personelem medycznym w akcji. To także opowieści o pacjentach, którzy przeżyli koronawirusa bądź też znaleźli się w szpitalu zakaźnym zupełnie przypadkiem, na skutek spychologii i paniki, oraz tych, którym nie udało się pokonać tej strasznej choroby.Chciałem pokazać, jak było naprawdę, niezależnie od narracji medialnej, propagandy sukcesu czy «koronaspiskowców» niewierzących w epidemię. Przeczytacie tu o tym, co działo się po przekroczeniu progu naszego jednoimiennego szpitala, czyli o rzeczach, których nie dowiecie się z żadnego innego źródła" - Tomasz Rezydent.

Zapiski lekarza z pierwszej linii walki z koronawirusem, strachem i paniką. Sięgając po tę książkę, poczujesz zapach szpitala, strachu i śmierci! „Ta historia działa się na moich oczach. Niewidzialny Front.

I choć często na tym froncie nie było kolorowo, to możemy znaleźć w tej książce humor, ale przede wszystkim tragiczne historie, które przerażają. Niewidzialny front. E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Niewidzialny front, Tomasz Rezydent w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! „Niewidzialny front" to książka, ukazująca historię nie fabularyzowaną, lecz w pełni prawdziwą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI