Na Święta przytul psa

Na Święta przytul psa - Lizzie Shane | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lizzie Shane
WYMIAR
7,70 MB
NAZWA PLIKU
Na Święta przytul psa.pdf
ISBN
5176951449416

OPIS

Zakochaj się w Święta!Czarujący romans w klimacie bożonarodzeniowym – historia Ally i Bena, których połączyły poszukiwania nowych domów dla psiaków ze schroniska zagrożonego likwidacją.Ally Gilmore przyjeżdża z Nowego Jorku do Pine Hollow. To urocze miasteczko ma wszystko, czego Ally potrzebuje w ten świąteczny czas, nawet łagodnie prószący śnieg. Niestety jakiś Grinch postanowił wstrzymać finansowanie schroniska dla psów, które prowadzą jej dziadkowie. Ally nie może pozostać obojętna…Ben West opiekuje się swoją dziesięcioletnią siostrzenicą Astrid, której rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Nadmiar obowiązków w radzie miasta i niekończące się problemy jego mieszkańców sprawiają, że nie ma czasu dla siebie. Mimo wszystko postanawia pomóc Ally.Czy zdążą znaleźć domy dla wszystkich nietuzinkowych mieszkańców schroniska? Czy magia Świąt zmieni życie Ally i Bena na dłużej? Czy pomagając innym, można odnaleźć swoje szczęście?

Zakochaj się w Święta! Czarujący romans w klimacie bożonarodzeniowym - historia Ally i Bena, których połączyły poszukiwania nowych domów dla psiaków ze schroniska zagrożonego likwidacją. Na Święta przytul psa - Ceny już od 23,32 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 3 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl „Na święta przytul psa" dodała mojemu sercu otuchy i stała się cudowną odskocznią od dnia codziennego.

Książka zawiera też sporo opisów humorystycznych. Roztacza ciepłą i serdeczną atmosferę. I już Wigilia oraz najmilsze Święta Bożego Narodzenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI