Kołysanki. Wiersze na dobranoc

Kołysanki. Wiersze na dobranoc - Urszula Kamińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Kamińska
WYMIAR
11,73 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanki. Wiersze na dobranoc.pdf
ISBN
3081655249528

OPIS

Zasypianie bywa problematyczne, czasem ciężko zagonić rozbrykanego malucha do łóżka. Z Kołysankami będzie to o wiele prostsze. Pogodne i spokojne kołysanki utulą do snu nawet największego łobuziaka! To zbiorek wierszy o magicznej krainie snu, pełen fantazji i ciepła. Dzieci, zasłuchane w opowieści o śpiących wioskach, miastach, gwieździstym niebie, księżycu i szumie fal, chrapiących zwierzątkach, z rozkoszą wtulą się w poduszki. Gwarantujemy, że ich sen będzie spokojny, dający siłę do odkrywania świata! Serdecznie polecamy!

Pogodne i spokojne kołysanki utulą do snu nawet największego łobuziaka! To zbiorek wierszy o magicznej krainie snu, pełen fantaz Kołysanki. Wiersze na dobranoc.

Zobacz inne Poezja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zasypianie bywa problematyczne, czasem ciężko zagonić rozbrykanego malucha do łóżka. Z Kołysankami będzie to o wiele prostsze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI