Kołysanki. Wiersze na dobranoc

Kołysanki. Wiersze na dobranoc - Urszula Kamińska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Kamińska
WYMIAR
10,96 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanki. Wiersze na dobranoc.pdf
ISBN
1305673484406

OPIS

Zasypianie bywa problematyczne, czasem ciężko zagonić rozbrykanego malucha do łóżka. Z Kołysankami będzie to o wiele prostsze. Pogodne i spokojne kołysanki utulą do snu nawet największego łobuziaka! To zbiorek wierszy o magicznej krainie snu, pełen fantazji i ciepła. Dzieci, zasłuchane w opowieści o śpiących wioskach, miastach, gwieździstym niebie, księżycu i szumie fal, chrapiących zwierzątkach, z rozkoszą wtulą się w poduszki. Gwarantujemy, że ich sen będzie spokojny, dający siłę do odkrywania świata! Serdecznie polecamy!

Zobacz najpiękniejsze i najbardziej zabawne wierszyki na dobranoc dla ukochanej, dla niego i dla przyjaciela. Wiersz: Kołysanka dla Dziewczyny Ukołysać chcę niepokój i omamić ciepłem spojrzeń pastelowych. Daj mi dłonie, miękkie mcha - Wiersze.kobieta.pl Zasypianie bywa problematyczne, czasem ciężko zagonić rozbrykanego malucha do łóżka.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Kołysanki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI