Holokaust. Prawdziwe historie ocalonych

Holokaust. Prawdziwe historie ocalonych - Lyn Smith | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lyn Smith
WYMIAR
6,92 MB
NAZWA PLIKU
Holokaust. Prawdziwe historie ocalonych.pdf
ISBN
7669511931604

OPIS

Ponad sto osób, świadków i uczestników, kobiet, mężczyzn i dzieci – ocalonych – przedstawia nieubarwione, poruszające obrazy świata gett, obozów koncentracyjnych i marszów śmierci. Ich głosy składają się na opowieść o wymordowaniu przez reżim nazistowski ponad sześciu milionów ludzi, w większości Żydów. Świadectwa te poruszają tym bardziej, że świadkowie wspominają też lata przedwojenne, kiedy "życie było bardzo dobre i żyliśmy jak inni...". Mówią też o czasach powojennych, o próbach powrotu do życia, nie zawsze udanych. Jednak wśród historii mówiących o niewyobrażalnych potwornościach są i takie, które świadczą o nadziei i przetrwaniu.

Oprawa miękka: Wydanie: czwarte: ISBN: ... Jednak wśród historii mówiących o niewyobrażalnych potwornościach są i takie, które świadczą o nadziei i przetrwaniu.

Nasza cena ... Holokaust Prawdziwe historie ocalonych 2020 wydanie 4 . Lyn Smith ISBN:9788381514057 - Książki - Pozostałe - Historia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI