Diabeł tylko się uśmiechnął. Trylogia Uwikłana. Tom 1

Diabeł tylko się uśmiechnął. Trylogia Uwikłana. Tom 1 - Sylwia Brataniec | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylwia Brataniec
WYMIAR
6,91 MB
NAZWA PLIKU
Diabeł tylko się uśmiechnął. Trylogia Uwikłana. Tom 1.pdf
ISBN
7311759230080

OPIS

Pierwszy tom nowej trylogii kryminalnej spod pióra młodej, niezwykle utalentowanej polskiej autorki!Anna Rodan, emigrantka z Polski, z nową tożsamością i nielegalnie zaciągniętym długiem traci pracę kelnerki w Paradise Hotel. Gdy wraca do mieszkania, poznaje aroganckiego właściciela, który z nieznanych jej przyczyn wyrzuca ją z windy.Tymczasem w budynku obok ginie kluczowy świadek w sprawie dotyczącej handlu bronią. Do śledztwa zostaje zaangażowany doświadczony detektyw Christopher Brank oraz młody, bardzo ambitny Jeremy Stoleman.Po przesłuchaniu ludzi w hotelu okazuje się, że wszyscy mają solidne alibi, a morderca nie pozostawił żadnych śladów… Żadnych? Logika podpowiada co innego. Zwłaszcza że właścicielem Paradise Hotel jest brat wyjątkowo przebiegłego przestępcy – Ricka Freekraina.Jakby tego było mało, Anna Rodan ku swojemu przerażeniu odkrywa, że mężczyzna, który tak ją wystraszył w windzie, pojawia się w jej snach i to w zupełnie innym charakterze, niżbychciała.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Cykl: Uwikłana (tom 1) Średnia ocen: 8,2 / 10 97 ocen ... Sylwia Brataniec Diabeł tylko się uśmiechnął Zobacz więcej Ulubione Nie przypominam sobie, żebym z tobą mieszkał.

Trylogia Poszukiwacze. Tom 3 - Ostatnia - i najbardziej ekscytująca - część trylogii Poszukiwacze Jak głosi stara wizygocka legenda, zanim Arabowie podbili Półwysep Iberyjski, siedmiu mnichów opuściło królestwo, by uratować cenne relikwie i skarby królów z Toledo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI