Z miłości. Portrety polskich domów

Z miłości. Portrety polskich domów - Kacper Sulowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kacper Sulowski
WYMIAR
12,97 MB
NAZWA PLIKU
Z miłości. Portrety polskich domów.pdf
ISBN
2246455453916

OPIS

„Z miłości. Portrety domów polskich”to zbiór 14 reportaży Kacpra Sulowskiego – dziennikarza prasowego i reportera, który na co dzień pracuje w warszawskim oddziale „Gazety Wyborczej” i współpracuje z magazynem „Duży Format”. W swoich reportażach porusza tematy, o których inni milczą. Pisze o nadużyciach władzy, łamaniu praw człowieka i zderzeniu jednostki z machiną państwa. W 2019 r. dwukrotnie nominowany (w kategorii wywiad i reportaż prasowy) do najbardziej prestiżowej nagrody dziennikarskiej w kraju – Grand Press.„Każdy ma swoją drogę do miłości, a Kacper Sulowski staje na tych drogach i krzyżuje swoje świetne pióro z ludzkimi namiętnościami. Nie ma tu banalnych i prostych odpowiedzi.Sulowski z wytrawnością, ciekawością i zrozumieniem potrafi portretować codzienną miłość małżeńską, ale i taką, w której czai się gotowy do uderzenia w serce nóż.„Książkę uzupełniają ilustracje Matyldy Damięckiej.

Czternastu zwykłych w swej niezwykłości opowieściach z Polski, zza „ściany", z naszych bloków, domów i podwórek. Data publikacji: 2020-10-26 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Z MIŁOŚCI. PORTRETY POLSKICH DOMÓW Kategoria: Książka, LIFESTYLE.

W dodatku bez wychodzenia z domu :) Portrety polskich domów" dowodzi, że miłość można znaleźć tam, gdzie pozornie nie ma na nią miejsca. Z precyzją i wyczuciem maluje portrety polskich domów, w których miłość lub jej brak wysuwa się na pierwszy plan.

POWIĄZANE KSIĄŻKI