Upadek gigantów (superprodukcja audio)

Upadek gigantów (superprodukcja audio) - Ken Follett | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ken Follett
WYMIAR
3,21 MB
NAZWA PLIKU
Upadek gigantów (superprodukcja audio).pdf
ISBN
9991217043677

OPIS

Monumentalna opowieść osadzona w czasach I wojny światowej przeczytana przez najlepszych polskich aktorów, z oryginalną muzyką i aranżacją dźwiękową, wydana na płytach CD.Opowieść, w której emocje zwykłych ludzi mierzą się z wielką historią. Superprodukcja z udziałem ponad 120 świetnych polskich głosów, w tym Krzysztofa Gosztyły, Roberta Więckiewicza, Elizy Rycembel oraz Antoniego Pawlickiego. Oryginalna muzyka, w której wykorzystano instrument używany przez walijskich i celtyckich bardów.Pięć rodzin mieszkających na dwóch kontynentach: od walijskiej górniczej osady przez salony Londynu i Białego Domu… Od okopów Wielkiej Wojny przez gabinety Wersalu, gdzie rozstrzygnęły się jej losy, aż po ogarnięty rewolucją Petersburg… Akcja „Upadku gigantów” rozpoczyna się w 1911 roku, w dniu koronacji Jerzego V, a kończy się w latach 20., w świecie zupełnie innym niż ten, któremu położyła kres pierwsza wojna światowa…

Premiera superprodukcji audio na podstawie „Upadku gigantów" Kena Folletta. 23 kwietnia 2020.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Upadek gigantów - epicka, ponad tysiącstronicowa powieść Kena Folletta, której akcja rozgrywa się na pasjonującym tle historycznym pierwszego dwudziestolecia ubiegłego wieku - będzie dostępny w postaci serialu audio w aplikacji Audioteka. Opublikowana przez Wydawnictwo Albatros książka „Upadek gigantów" to opowieść o ... Audiobook Roku 2018.

POWIĄZANE KSIĄŻKI