Upadek gigantów (superprodukcja audio)

Upadek gigantów (superprodukcja audio) - Ken Follett | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ken Follett
WYMIAR
7,47 MB
NAZWA PLIKU
Upadek gigantów (superprodukcja audio).pdf
ISBN
1874934252346

OPIS

Monumentalna opowieść osadzona w czasach I wojny światowej przeczytana przez najlepszych polskich aktorów, z oryginalną muzyką i aranżacją dźwiękową, wydana na płytach CD.Opowieść, w której emocje zwykłych ludzi mierzą się z wielką historią. Superprodukcja z udziałem ponad 120 świetnych polskich głosów, w tym Krzysztofa Gosztyły, Roberta Więckiewicza, Elizy Rycembel oraz Antoniego Pawlickiego. Oryginalna muzyka, w której wykorzystano instrument używany przez walijskich i celtyckich bardów.Pięć rodzin mieszkających na dwóch kontynentach: od walijskiej górniczej osady przez salony Londynu i Białego Domu… Od okopów Wielkiej Wojny przez gabinety Wersalu, gdzie rozstrzygnęły się jej losy, aż po ogarnięty rewolucją Petersburg… Akcja „Upadku gigantów” rozpoczyna się w 1911 roku, w dniu koronacji Jerzego V, a kończy się w latach 20., w świecie zupełnie innym niż ten, któremu położyła kres pierwsza wojna światowa…

Opowieść, w której emocje zwykłych ludzi mierzą się z wielką historią.... - Polska ksiegarnia w UK Premiera superprodukcji audio na podstawie „Upadku gigantów" Kena Folletta.

Wybuch pierwszego ogólnoświatowego konfliktu zbrojnego na zawsze zmienia życie bohaterów. Gdy trzynastoletni Billy Williams uczy się ... Premiera superprodukcji audio na podstawie „Upadku gigantów" Kena Folletta Wydawnictwo Albatros i Audioteka stworzyły superprodukcję na podstawie bestsellerowej powieści „Upadek gigantów" autorstwa jednego z najpopularniejszych pisarzy na świecie - Kena Folletta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI