Nawałnica mieczy: Krew i złoto [Gra o Tron] (edycja ilustrowana)

Nawałnica mieczy: Krew i złoto [Gra o Tron] (edycja ilustrowana) - George R.R. Martin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
George R.R. Martin
WYMIAR
7,62 MB
NAZWA PLIKU
Nawałnica mieczy: Krew i złoto [Gra o Tron] (edycja ilustrowana).pdf
ISBN
5507966258344

OPIS

Dwóch pretendentów do władzy nie żyje, a trzeciego wyjęto spod prawa, ale zaciekłe walki nie ustają. Joffrey z rodu Lannisterów niepewnie zasiada na Żelaznym Tronie, a jego najbardziej nieprzejednany rywal, lord Stannis, pokonany i zhańbiony, ulega wpływom zazdrosnej czarodziejki.Tymczasem wygnana królowa Daenerys, pani ostatnich trzech smoków na świecie, wędruje przez krwawiący kontynent, zbiera siły i gromadzi sojuszników, pragnąc odzyskać koronę, którą uważa za swoją.Gdy wrogie armie przygotowują się do decydującego starcia, zza granic cywilizacji przybywa armia dzikich - barbarzyńców pragnących podbić Siedem Królestw. Za nimi maszeruje horda mitycznych Innych, prowadzących armię żywych trupów...

R. , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 48,16 zł .

Edycja ilustrowana to: trzeci tom cyklu Pieśń Lodu i Ognia; piękne, estetyczne wydanie z oryginalnymi, fantastycznymi grafikami i ilustracjami; z racji na nową edycję po książkę sięgnąć mogą zarówno wierni Martinowi czytelnicy, jak i ci, którzy z Grą o tron nie mieli jeszcze do czynienia Szczegóły: Nawałnica mieczy: Krew i złoto. Edycja ilustrowana - Martin George R.R.

POWIĄZANE KSIĄŻKI