Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - John Gray | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Gray
WYMIAR
3,42 MB
NAZWA PLIKU
Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus.pdf
ISBN
6260254617041

OPIS

Książka, która zapoczątkowała wielką popularność J. Graya.J. Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjaśnia, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek. Radzi też, jak mogą oni wykorzystać świadomość dzielących ich różnic, by zbudować harmonijną relację.Książka ta zapoczątkowała ogromną popularność autora i na stałe weszła do kanonu najbardziej poczytnych poradników podejmujących tematy związków, a jej tytuł w potocznym języku stał się synonimem różnic między kobietami i mężczyznami.

Autor proponuje sposoby i techniki radzenia sobie z trudnościami w związku. Opisuje, jak można poradzić sobie w sytuacjach, gdy występuje nieporozumienie płynące ze wzajemnego niezrozumienia. Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus Poradnik dostępny dla już od 24,79 zł - od 24,79 zł, porównanie cen w 5 sklepach.

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus (ang. Men are form Mars, Women are from Venus.) - humorystyczny poradnik Johna Gray wydany po raz pierwszy w 1993 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI