Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - John Gray | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Gray
WYMIAR
3,92 MB
NAZWA PLIKU
Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus.pdf
ISBN
4963896542549

OPIS

Książka, która zapoczątkowała wielką popularność J. Graya.J. Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjaśnia, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek. Radzi też, jak mogą oni wykorzystać świadomość dzielących ich różnic, by zbudować harmonijną relację.Książka ta zapoczątkowała ogromną popularność autora i na stałe weszła do kanonu najbardziej poczytnych poradników podejmujących tematy związków, a jej tytuł w potocznym języku stał się synonimem różnic między kobietami i mężczyznami.

0. Podziel się ... Oczywiście zakładając, że jest zdrowy psychicznie, nie jest uzależniony itp.

Fajnie wyjaśnione niektóre zachowania poszczególnej płci. Kilka razy zgadzałam się z autorem, ale czasami jego punkt widzenia był dla mnie żenujący i kompletnie bezpodstawny. Zatem, wbrew twierdzeniom popularnych tytułów poradników psychologicznych, że "Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus", to nieprawda, że te dwie płcie myślą w sposób jakościowo różny.Okazuje się jednak, że nawet czołowi naukowcy mogą wpaść w pułapkę płci i stereotypów - piszą autorzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI