Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju

Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju - Jego Świątobliwość Dalajlama | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jego Świątobliwość Dalajlama
WYMIAR
4,11 MB
NAZWA PLIKU
Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju.pdf
ISBN
5142127517018

OPIS

Książka ta zawiera przemyślenia, powiedzenia i przypowieści zaczerpnięte z nauk jednego z największych nauczycieli duchowych świata.Cytaty, przedstawione w formie codziennych refleksji, po jednej na każdy dzień roku, odzwierciedlają całościową wizję świata Dalajlamy. W każdym z nich w ujmująco bezpośredni sposób omawia on niemal wszystkie aspekty ludzkiego życia, rozważając różnorodne zagadnienia: od różnic religijnych do etyki reklamy. Pomimo szczerej akceptacji współczesnego świata Jego Świątobliwość ani na chwilę nie pozwala nam zapomnieć, jak ważna jest zwyczajna dobroć i współczujące serce.Słowa Dalajlamy – mądre, inspirujące i przesycone duchem humanizmu – przynoszą wszystkim ludziom pełne nadziei przesłanie oraz głęboką, a zarazem łatwą do zrozumienia filozofię współczucia i niestosowania przemocy.

Tytuł: Medytacje na każdy dzień. Podtytuł: Ścieżka do spokoju Autor: Dalajlama Wydawnictwo: Rebis ISBN: 9788381881425 Tytuł oryginału: The Path to Tranquility: Daily Meditations Tłumacz: Grabiak Joanna Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 440 Format: 12.5x20.4cm Oprawa: Twarda Medytacje na każdy dzień.

Ścieżka do spokoju? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić. Wszystko o nowej książce autorstwa: Dalajlama. Cytaty, przedstawione w formie codziennych refleksji, po jednej na każdy dzień roku, odzwierciedlają całościową wizję św Medytacje na każdy dzień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI