Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju

Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju - Jego Świątobliwość Dalajlama | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jego Świątobliwość Dalajlama
WYMIAR
6,62 MB
NAZWA PLIKU
Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju.pdf
ISBN
9091928148012

OPIS

Książka ta zawiera przemyślenia, powiedzenia i przypowieści zaczerpnięte z nauk jednego z największych nauczycieli duchowych świata.Cytaty, przedstawione w formie codziennych refleksji, po jednej na każdy dzień roku, odzwierciedlają całościową wizję świata Dalajlamy. W każdym z nich w ujmująco bezpośredni sposób omawia on niemal wszystkie aspekty ludzkiego życia, rozważając różnorodne zagadnienia: od różnic religijnych do etyki reklamy. Pomimo szczerej akceptacji współczesnego świata Jego Świątobliwość ani na chwilę nie pozwala nam zapomnieć, jak ważna jest zwyczajna dobroć i współczujące serce.Słowa Dalajlamy – mądre, inspirujące i przesycone duchem humanizmu – przynoszą wszystkim ludziom pełne nadziei przesłanie oraz głęboką, a zarazem łatwą do zrozumienia filozofię współczucia i niestosowania przemocy.

Ścieżka do spokoju, Jego Świątobliwość Dalajlama w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju DalajLama XIV ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Ścieżka do spokoju.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Ścieżka do spokoju", w której dostajemy gotowe propozycje tematów do refleksji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI