Koniec

Koniec - Mats Strandberg | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mats Strandberg
WYMIAR
4,31 MB
NAZWA PLIKU
Koniec.pdf
ISBN
5858031856048

OPIS

Masz siedemnaście lat. Jest lato i świat wygląda dokładnie tak jak zawsze, ale ty wiesz, co się zbliża. Za miesiąc nie będzie nas wszystkich. Jak to jest dokładnie znać datę i godzinę swojej śmierci? Co chcesz zrobić w czasie, który ci pozostał? I z kim chcesz być, gdy nadejdzie koniec?Koniec to apokaliptyczna opowieść o dwojgu samotnych, młodych ludziach w świecie, który istnieje na kredyt. Tragiczne wydarzenie łączy ich i staje się ich obsesją, tylko czy znajdą odpowiedź na swoje pytania zanim nadejdzie koniec?

Jest on powszechnie związany z nauką, filozofią, religią i kulturą. Określenie to bywa też używane w znaczeniu miejsca odległego od cywilizacji.

ostatecznie odmiana: przykłady: (1.1) A jak niedźwiedzia dużo bić, tak on koniec końców może się nauczyć i siarniki zapalać. (1.1) Na egzaminie się rozpłakała i bardzo prosiła wykładowcę, żeby jej nie oblewał… Prekognicja i koniec świata Jeane Dixon to ktoś więcej niż jasnowidz z Człuchowa , czy wróżbita szukający przyszłości w drewnianych kulkach w telewizji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI