Hermes. Tom 1

Hermes. Tom 1 - Mariola Popińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariola Popińska
WYMIAR
5,10 MB
NAZWA PLIKU
Hermes. Tom 1.pdf
ISBN
5935622023142

OPIS

„Hermes” to pierwszy tom trylogii inspirowanej historią polskie mafii. Akcja książki rozgrywa się w Łodzi, mieście niezwykłym o którym Autorzy Hermesa napisali tak:„Nie było drugiego miasta w Polsce,w którym powstałoby tyle pubów, gdzie dzieci prządek i tkaczy leczyły wódą i seksem frustracje odziedziczone po bezrobotnych rodzicach. Równolegle otwierały się dziesiątki agencji towarzyskich, jak elegancko nazywano burdele. W miejsce fabryk produkujących bawełnę powstały laboratoria najprzedniejszej amfetaminy, a w ogródkach działkowych zakwitła trawka.Warszawa była zachwycona. Łódź, w przeciwieństwie do stolicy, bawiła się w weekendy do rana, a każdy nowy weekend zaczynał się nad skanalizowaną Łódką w czwartek. Pojawiły się pierwsze w Polsce nowoczesne dyskoteki. Gwiazdy ekranu licznie odwiedzały Irish Pub, Kaliską i Fabrykę. Otworzono dla nich kasyna. I pewnie w końcu Łódź miałaby szansę stać się polskim Las Vegas, gdyby nie świętoszkowaci politycy. Nie obronili dzieci prządek przed nędzą, pozwalając ograbić ich matki z pracy. Jednak postanowili obronić ich moralność. Była łatwym celem. Zniknęły festiwale, puby, dyskoteki i zarządzająca polskim Koryntem Ośmiornica.”

Nutami głowy są Pomarańcza i Grejpfrut; nutami serca są Pieprz i Pelargonia; nutami bazy są Wetyweria, Cedr, Paczula i Benzoes. Anatomia człowieka bochenek tom 1 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! My Hero Academia Tom 1 - , tylko w empik.com: 20,23 zł .

95 ($7.14/Ounce) Hermès Fall 2019 Ready-to-Wear collection, runway looks, beauty, models, and reviews. Sprawdź oferty użytkownika MONIKA_TOM_1 na Allegro. Odkryj radość zakupów i 100% bezpieczeństwa transakcji. Olimpijscy Herosi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI