155 dań do pudełka. Domowa dieta bez glutenu

155 dań do pudełka. Domowa dieta bez glutenu - Joanna Zaleska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Zaleska
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
155 dań do pudełka. Domowa dieta bez glutenu.pdf
ISBN
2241754347357

OPIS

Osoby na diecie bezglutenowej to dzisiaj już całkiem liczna społeczność. Niektórzy znaleźli się w tej grupie, gdyż ich organizm tak zdecydował, a inni dlatego że w bezglutenowym menu upatrzyli nowy kulinarny trend. Pierwsi postępują rozsądnie, bo dieta bezglutenowa jest dla nich jak lek. A pozostali? O ile tylko nie stają się fanatykami kuchni gluten free, tydzień czy weekend bezglutenowy raz na jakiś czas może być dla nich po prostu pozytywnym kulinarnym doświadczeniem.Niezależnie od przyczyn stosowania takiej diety, dla wszystkich bezglutenowych jedzenie poza domem wciąż bywa niełatwym zadaniem. Dlatego możliwość przygotowania szybkich i prostych, a co najważniejsze zbilansowanych posiłków, które da się zabrać ze sobą, jest tak istotna.Jeśli zatem organizm rzucił ci wyzwanie i dieta eliminacyjna stała się twoją codziennością, nie traktuj jej jak pasma wyrzeczeń. Niech będzie okazją do eksperymentowania w domowej kuchni.Książka zawiera bezglutenowy jadłospis na 4 tygodnie, uzupełniony praktycznymi wskazówkami. Są tu sprawdzone przepisy na domowe pieczywo niezawodne do kanapek, lecz także takie, które zastąpi słodki podwieczorek.

Przepisy na dania są praktyczne i wszystko bazuje na łatwo dostępnych (w zależności od pory roku) produktach. Jedynie czasem miałam problem ze znalezieniem jakieś przyprawy, ale i bez niej posiłki były wyśmienite. Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

Nr katalogowy: MR08359070. Okładka: Miękka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI