Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo

Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo - Stephanie Meyer | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephanie Meyer
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo.pdf
ISBN
9977324738428

OPIS

Od dnia, w którym Beaufort Swan przeprowadza się do miasteczka Forks i spotyka tajemniczą Edythe Cullen, jego życie przybiera niesamowity obrót. Chłopak nie potrafi oprzeć się fascynującej Edythe, obdarzonej alabastrową cerą, złocistymi oczami i nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Nie wie, że im bardziej się do niej zbliża, tym większe grozi mu niebezpieczeństwo. Być może jest za późno, by się wycofać…Z okazji 10. rocznicy wydania "Zmierzchu" Stephenie Meyer stworzyła "Życie i śmierć" – zupełnie nową, zdumiewająco śmiałą wersję legendarnej już powieści, wersję, która z pewnością zaskoczy i zachwyci czytelników.

Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo; Promocja ☆ ☆ ★ ★ ★ 3.43 / 5.00 (liczba ocen: 26761) Życie i śmierć.

Chłopak nie potrafi oprzeć się fascynującej Edythe, obdarzonej alabastrową ... €9.78 - Nowa, zdumiewająco śmiała wersja legendarnej powieści, która z pewnością zaskoczy i zachwyci czytelników. Od dnia, w którym Beaufort Swan przeprowadza się do miasteczka Forks i spotyka tajemniczą zarejestruj / zaloguj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI