Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo

Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo - Stephanie Meyer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephanie Meyer
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo.pdf
ISBN
5893802485379

OPIS

Od dnia, w którym Beaufort Swan przeprowadza się do miasteczka Forks i spotyka tajemniczą Edythe Cullen, jego życie przybiera niesamowity obrót. Chłopak nie potrafi oprzeć się fascynującej Edythe, obdarzonej alabastrową cerą, złocistymi oczami i nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Nie wie, że im bardziej się do niej zbliża, tym większe grozi mu niebezpieczeństwo. Być może jest za późno, by się wycofać…Z okazji 10. rocznicy wydania "Zmierzchu" Stephenie Meyer stworzyła "Życie i śmierć" – zupełnie nową, zdumiewająco śmiałą wersję legendarnej już powieści, wersję, która z pewnością zaskoczy i zachwyci czytelników.

Książki z cyklu „Zmierzch" sprzedały się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Na filmy do kin poszło dwa razy więcej osób.

rocznicy wydania ZMIERZCHU Stephenie Meyer stworzyła ŻYCIE I ŚMIERĆ - zupełnie nową, zdumiewająco śmiałą wersję legendarnej już powieści. Wydanie specjalne zawiera przedmową autorki, pierwotną powieść oraz jej nową wersję.

POWIĄZANE KSIĄŻKI