Wszystko co powiesz

Wszystko co powiesz - Gillian McAllister | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gillian McAllister
WYMIAR
6,23 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko co powiesz.pdf
ISBN
9868089005192

OPIS

Jest późny wieczór. Wracasz do domu. Jesteś na ulicy całkiem sama. Nagle słyszysz odgłos kroków. Ktoś za tobą idzie. Coraz szybciej. To musi być on: tamten facet z baru, który nie chciał się odczepić. Nie masz czasu do namysłu. Szybko się odwracasz i z całej siły odpychasz mężczyznę od siebie. Ten spada ze schodów, po których szliście. Leży na chodniku bez śladu życia.CO TERAZ?Dzwonisz na numer alarmowy. Czekasz na policję. Stajesz przed sądem, który wymierzy ci sprawiedliwość. I możesz mieć tylko nadzieję, że mąż, rodzina i przyjaciele nie odwrócą się od ciebie.A MOŻE:Uciekasz. Nie mówisz o tym nikomu. To był przecież przypadek. Nie chciałaś tego zrobić. Spanikowałaś ze strachu. Ale nikt niczego nie widział. I nikt się nie dowie, jeśli szybko stąd znikniesz. Jeśli zachowasz tajemnicę. Na zawsze.CO WYBIERZESZ?Thriller doskonały.Claire Douglas, autorka "Odwetu" i "Sióstr"Spychasz człowieka ze schodów – i co dalej? Uciekasz czy zostajesz i dzwonisz po karetkę? Co byś zrobiła w takiej sytuacji? Znakomity pomysł fabularny zrealizowany z niezwykłym polotem.Clare Mackintosh, autorka "Widzę cię"Pasjonująca, pochłaniająca, piekielnie inteligentna książka.Holly Seldon, autorka powieści "Wstrzymaj oddech"Przeczytałam tę książkę od deski do deski za jednym posiedzeniem.Hollie Overton, autorka "Laleczki"Gillian McAllister - pisze, odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham, gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść pt. "Wszystko oprócz prawdy" znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów "Sunday Timesa".Nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazały się dotychczas jej dwie powieści.

Konkurs "Recenzuj filmy, książki, spektakle, koncerty, wystawy i inne wydarzenia kulturalne!" Wszystko co powiesz; Wszystko co powiesz Gillian McAllister. Am Lager.

Opis ... Wszystko co powiesz Wydawca / Publisher: Prószyński i S-ka Rok wydania / Year published: 2020 Rodzaj oprawy / Cover type: Miękka Liczba stron / Pages: 534 Ciężar / Weight: 0,8888 kg ISBN ... Wszystko co powiesz - Jest późny wieczór. Wracasz do domu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI