Wakacje u dziadków (książka audio)

Wakacje u dziadków (książka audio) - Magdalena Zarębska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Zarębska
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Wakacje u dziadków (książka audio).pdf
ISBN
5637890170078

OPIS

Trojaczki Laura, Tymek i Amelia wyjeżdżają do dziadków na wieś na całe wakacje. Trochę będą tęsknić za rodzicami, którzy zostali w mieście, jednak szybko zajęcia, z którymi nie miały do tej pory do czynienia, całkowicie zajmą im czas. Kupowanie małych kurczaków na targu, pielenie ogródka, pomoc babci przy sprzątaniu kościoła okażą się równieatrakcyjnymi przygodami jak wyprawa do lasu po poziomki, jazda pociągiem czy spływ kajakowy.Aż żal będzie wracać do miasta!Czyta Dominika Kluźniak"

Przeczytaj recenzję Wakacje u dziadków. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Trojaczki Laura, Tymek i Amelia wyjeżdżają do dziadków na wieś na całe wakacje.

Trochę będą tęsknić za rodzicami, którzy zostali w mieście, jednak szybko zajęcia, z którymi nie miały do tej pory do czynienia, całkowicie zajmą im czas. Kupowanie małych kur Rok wydania: 2020 ISBN: 978-83-7551-683-8 Wydawca: Bis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI