Płonący most. Cykl Zwiadowcy. Księga 2

Płonący most. Cykl Zwiadowcy. Księga 2 - John Flanagan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Flanagan
WYMIAR
6,46 MB
NAZWA PLIKU
Płonący most. Cykl Zwiadowcy. Księga 2.pdf
ISBN
3166721198645

OPIS

Drugi tom bestsellerowej serii Johna Flanagana o Zwiadowcach - kontynuacja losów Willa i jego przyjaciół.Królestwo Araluenu przygotowuje się do wojny z okrutnym baronem Morgarathem. Will, zwiadowca Gilan oraz Horacy otrzymują ważne zadanie - wyprawiają się do sąsiadującej z Araluenem Celtii, by wezwać jej władcę na pomoc w walce z najeźdźcą.Gdy docierają na miejsce, ich oczom ukazuje się przerażający widok - wioski Celtii są opustoszałe, wiatr hula po zniszczonych zabudowaniach, na gościńcach zaś królują bandyci. Od wyczerpanej, niemal umierającej z głodu dziewczyny, bohaterowie dowiadują się, że Morgarath uprzedził ich zamiary - zaatakował Celtię, porwał górników, a króla i jego ludzi odrzucił daleko na południe... Gdy Gilan wyrusza z wieściami do Araluenu, Will, Horacy i Evanlyn odkrywają, że plan diabolicznego hrabiego jest dalece bardziej wyrafinowany, niż mogliby sądzić.Tylko dni dzielą Morgaratha od wybudowania mostu, który pozwoli mu przerzucić armię na ziemie królestwa. Nie ma czasu, by poinformować o tym władcę, Will i Horacy muszą wziąć sprawę we własne ręce. Ale spalenie mostu do dopiero początek kłopotów.

Księga 2; Ostatnia aktualizacja: 2021-02-05 07:53:50 Tytułów w bazie: 247592; Działy. AFORYZMY PRZYSŁOWIA (741) ALBUMY (4054) ANTROPOLOGIA, ETNOLOGIA, KULTUROZNAWSTWO (3014) ARCHITEKTURA (401) BELETRYSTYKA POWIEŚCI OPOWIADANIA NOWELE (31846) ... John Flanagan ''Zwiadowcy.Księga 2 - Płonący Most'' Czyta T.

Sobczak].rar, 00. Płonący Most.mp3 €8.11 - Drugi tom bestsellerowej serii Johna Flanagana o Zwiadowcach - kontynuacja losów Willa i jego przyjaciół.

POWIĄZANE KSIĄŻKI