Opowiadania z piaskownicy

Opowiadania z piaskownicy - Renata Piątkowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Renata Piątkowska
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Opowiadania z piaskownicy.pdf
ISBN
2108118943084

OPIS

Kolejne przygody Tomka, znanego z Opowiadań dla przedszkolaków. Codzienne życie niesie naszemu bohaterowi wiele przygód i przeżyć, na ogół zupełnie niezrozumiałych dla dorosłych.Cześć! To ja, Tomek. Niektórzy mnie już znają z książki Opowiadania dla przedszkolaków. Znów mam do opowiedzenia mnóstwo ciekawych, zabawnych i niesamowitych historii. Wszystkie wydarzyły się w całkiem zwyczajnych miejscachw domu, w piaskownicy na podwórku, w kinie, w windzie, u fryzjera, w tramwaju, w sklepie i - oczywiście - w przedszkolu. Ciekawe przygody mogą się przydarzyć wszędzie, nie tylko daleko stąd, i nawet w najzwyklejszy szary dzień. Bo tak naprawdę żaden dzień nie jest szary i zawsze coś się dzieje.Książka wpisana na Złotą listę książek polecanych przez Fundację ABCXXI patronującą akcji Cała Polska czyta dzieciom

Gorzej, że do nart przyczepione są buty - wielkie, ciężkie i bardzo twarde. Niektórzy mnie już znają z książki "Opowiadania dla przedszkolaków". Znów mam do opowiedzenia mnóstwo ciekawych, zabawnych i niesamowitych historii.

Składa się na nią 13cie epizodów z życia pięcioletniego chłopca - Tomka, interpretowanych z jego punktu widzenia w „odautorskiej" ... Piasek z atestem super jakość. Sprawdź.

POWIĄZANE KSIĄŻKI