Niegrzeczne święta

Niegrzeczne święta - Beata Majewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Majewska
WYMIAR
9,38 MB
NAZWA PLIKU
Niegrzeczne święta.pdf
ISBN
8654304353001

OPIS

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu!Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze... Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy czeka na ciebie niegrzeczna antologia dziesięciu świątecznych opowiadań pióra wyjątkowych polskich autorek i jednego niesfornego autora. Nie czekaj na Świętego Mikołaja, zamów książkę już dziś i spraw sobie przyjemność!

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Niegrzeczne święta to zbiór 10 opowiadań, które są naprawdę Niegrzeczne. Czytając tę opowiadania, poznałam grzeszną stronę świąt i bawiłam się przy tym nieziemsko.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Niegrzeczne święta? to pozycja dla każdej kobiety, singielki, mężatki, która ma ochotę się odprężyć, rozmarzyć czy po prostu nie tracić nadziei, że prawdziwa miłość czyha gdzieś za rogiem tylko trzeba dać jej szanse. Książka "Niegrzeczne Święta" To antologia 10 ciekawych ale i pikantnych opowiadań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI