Niegrzeczne święta

Niegrzeczne święta - Beata Majewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Majewska
WYMIAR
5,14 MB
NAZWA PLIKU
Niegrzeczne święta.pdf
ISBN
8929379675687

OPIS

Nadchodzą święta, Niegrzeczne święta! Znane nazwiska i historie, które rozgrzeją cię w najmroźniejszy zimowy wieczór w jednym takim wydaniu!Czy byłaś niegrzeczna w tym roku? Zastanów się dobrze... Jedno jest pewne, zasłużyłaś na prezent! Tegoroczne święta będą różnić się od poprzednich. Tej zimy czeka na ciebie niegrzeczna antologia dziesięciu świątecznych opowiadań pióra wyjątkowych polskich autorek i jednego niesfornego autora. Nie czekaj na Świętego Mikołaja, zamów książkę już dziś i spraw sobie przyjemność!

Myślę, że wiele czytelniczek znajdzie w tej publikacji coś co przypadnie do gustu. Niegrzeczne święta, Recenzja książki. 11 grudnia 2020 justyna107 Niegrzeczne święta.

Można usiąść na chwilę, oderwać się od przygotowań i miło spędzić czas na czytaniu opowiadań. Książka ta sprawdzi się także jako prezent pod choinkę, ja bym się z niej ucieszyła. Niegrzeczne święta - opis ebooka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI