Jem świadomie. 100 przepisów na domowe przysmaki

Jem świadomie. 100 przepisów na domowe przysmaki - Viktoriya Popin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Viktoriya Popin
WYMIAR
8,37 MB
NAZWA PLIKU
Jem świadomie. 100 przepisów na domowe przysmaki.pdf
ISBN
9888731424961

OPIS

Miłość to w kuchni najlepsza przyprawa. Najlepsze smaki, najcudowniejsze zapachy i najbardziej fascynujące połączenia powstają wtedy, kiedy kucharz kocha świat i ludzi. Wiktoriya Popin to kucharka, której wzór możemy znaleźć w ciepłych, miłych wspomnieniach z dzieciństwa, kiedy to matka lub babcia karmiły nas nie tylko fantastycznymi daniami, ale też właśnie miłością. Z miłości stworzone są w tej książce przepisy na domowe przysmaki, a każdy z nich jest przemyślany tak, aby dostarczać tylko zdrowych, naturalnych składników.Autorka strony internetowej Picante Cooking nie zatrzymuje się na przepisach. Tworzy dla czytelników coś więcej – kulinarną filozofię, w której królują natura i dobre emocje. Nie ma tu rakotwórczych konserwantów, toksycznych fosforanów czy syntetycznych barwników. Jest natomiast dużo klasycznych potraw w nowoczesnym, autorskim wydaniu, oraz wykwintnych dań kuchni francuskiej czy bliskowschodniej, które wcale nie są tak skomplikowane jakby mogło się wydawać. Dzięki doświadczeniu i pasji Wiktoriy Popin możemy nauczyć się samodzielnie zrobić parówki czy kiełbasy, szybko i sprawnie przygotować domowy chleb lub bułeczki. Tworzenie dżemów przestanie być dla nas czarną magią, pasta tahini wejdzie na stałe do naszego kuchennego repertuaru, a samodzielnie wykonane nalewki i likiery ocieplą zimowe wieczory.Ta książka daje wybór. Dzięki niej możesz jeść świadomie i bezpiecznie. To jest możliwe. Niekoniecznie nawet nakładem dużego wysiłku.Czytaj, smakuj i żyj zdrowo.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Miłość to w kuchni najlepsza przyprawa.

Tytuł: Jem świadomie. 100 przepisów na domowe przysmaki Autor: Popin Viktoriya Wydawnictwo: Burda Książki Kod paskowy: 9788380538092 ISBN: 978-83-8053-809-2 Rok wydania: 2020 Ilość stron: 304 Format: 18,8 x 24,5 cm Oprawa: twarda Jem świadomie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI