Iluzja percepcji. Część 1: Stek bzdur

Iluzja percepcji. Część 1: Stek bzdur - David Icke | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Icke
WYMIAR
8,6 MB
NAZWA PLIKU
Iluzja percepcji. Część 1: Stek bzdur.pdf
ISBN
4277055413462

OPIS

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom książki, która jest odpowiedzią na pytania o genezę problemów współczesnego świata – oszustwa finansowe i klimatyczne, propagandy medialne czy afery bankowe.Na próżno tu szukać powtórzeń idei przedstawianych w poprzednich bestsellerach: „Największy sekret” oraz „Ludzka raso, powstań z kolan” (cz. 1 i 2). „Iluzja percepcji” to totalnie nowatorska, najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten.W książce – bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague’a, spisanej przystępnym stylem dziennikarskim – znajdziesz rozwiązania wielu niewyjaśnionych dotąd kwestii, takich jak: Kto tak naprawdę rządzi światem? Jak faktycznie wygląda struktura władzy? Czy to możliwe, by od starożytności nic się nie zmieniło, a nasz świat rozwijał się tylko pozornie?Jak naprawdę wyglądają kulisy światowego terroryzmu? Kiedy możemy spodziewać się kolejnego ataku na odbudowane WTC? I wiele więcej!W drugim tomie David Icke prezentuje archontyczne modele edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny „smart” w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym. Świat jest stekiem bzdur, a Ty jesteś wszystkim tym, co wybrałeś.Dowiedz się, jakie masz opcje.

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom książki, która jest odpowiedzią na pytania o genezę problemów współczesnego świata - oszustwa finansowe i klimatyczne, propagandy medialne czy afery bankowe. Koniecznie sięgnij po „Iluzję percepcji". W końcu odkryjesz, w jak głębokim tkwisz w bagnie." „ Wstrząsająca Biblia Przeznaczenia Ludzkości, czyli wszystko-co-istnieje to BZDURA!" „ Po lekturze poczułem, jak krawat coraz bardziej zaciska mi się na szyi…" PREMIERA „ILUZJI PERCEPCJI.

Tytuł ... Iluzja percepcji. Część I: Stek bzdur, Część 1 - Ebook written by David Icke.

POWIĄZANE KSIĄŻKI