Gwiazdkozaur i Zimowa Czarownica

Gwiazdkozaur i Zimowa Czarownica - Tom Fletcher | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tom Fletcher
WYMIAR
6,84 MB
NAZWA PLIKU
Gwiazdkozaur i Zimowa Czarownica.pdf
ISBN
7948204373304

OPIS

Czas na kolejne spotkanie z Gwiazdkozaurem! Uwielbiani przez czytelników William i Gwiazdkozaur wracają!Od niesamowitej przygody Williama z najbardziej niezwykłym dinozaurem na świecie – Gwiazdkozaurem – minął rok.Teraz chłopiec staje przed nowym wyzwaniem. Trafia na biegun północny i spotka się z tajemniczą Zimową Czarownicą, której moc kontrolowania czasu pozwala Świętemu Mikołajowi podróżować po całym świecie w wigilię Bożego Narodzenia. Kiedy okaże się, że los świąt wisi na włosku, William i Gwiazdkozaur będą musieli zaryzykować wszystko, aby je uratować…Gwiazdkozaur i Zimowa Czarownica to pełna magii i ciepła opowieść – doskonały wybór dla całej rodziny.

Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. Czas na kolejne spotkanie z Gwiazdkozaurem! Uwielbiani przez czytelników William i Gwiazdkozaur wracają! Od niesamowitej przygody Williama z najbardziej niezwykłym dinozaurem na świecie - Gwiazdkozaurem - minął rok. Teraz chłopiec staje przed nowym wyzwaniem.

Mikołaja, bo nie jesteście w stanie przewidzieć konsekwencji swoich wątpliwości. I mimo że w naszej tradycji dobrotliwy pan w czerwonym kubraczku odwiedza nas troszkę ... Gwiazdkozaur i Zimowa Czarownica to pełna magii i ciepła opowieść - doskonały wybór dla całej rodziny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI