Ciesielstwo polskie

Ciesielstwo polskie - Franciszek Kopkowicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Franciszek Kopkowicz
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Ciesielstwo polskie.pdf
ISBN
2070443019366

OPIS

W książce naszkicowano rozwój konstrukcji oraz form architektonicznych budowli drewnianych na ziemiach polskich, podano podstawowe wiadomości o drzewach i o drewnie, opisano sprzęt i narzędzia ręczne i zmechanizowane do obróbki drewna. Szerzej opisano złącza ciesielskie, konstrukcje ścian, stropów, dachów oraz schodów, a ponadto rozwój i charakterystyczne cechy dachów polskich, zdobnictwo ciesielskie oraz prace konserwatorskie w zakresie budowli drewnianych. Książka przeznaczona jest dla inżynierów architektów, inżynierów i techników budowlanych oraz mistrzów ciesielskich pragnących pogłębić swe wiadomości zawodowe.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Ciesielstwo polskie. W tej unikatowej książce - będącej reprintem wydania z 1958 roku - przedstawiono m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI