The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Tom 2

The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Tom 2 - Robert Lacey | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Lacey
WYMIAR
8,27 MB
NAZWA PLIKU
The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Tom 2.pdf
ISBN
4017086788049

OPIS

Afery polityczne, królewskie bolączki i rozkwit panowania Elżbiety IIDrugi tom księgi wiedzy o serialu „The Crown” i fascynującej historii królowej Elżbiety IITym razem Robert Lacey, konsultant historyczny hitu Netflixa, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące wątków z drugiego i trzeciego sezonu.Przyjrzyj się dwóm burzliwym dekadom panowania królowej Elżbiety II: kluczowym momentom społecznym, politycznym i osobistym oraz ich skutkom – nie tylko dla rodziny królewskiej, ale również dla otaczającego ją świata. Od kryzysu sueskiego i radzieckiego wyścigu kosmicznego po spuściznę współpracy księcia Windsoru z Hitlerem, a także głośne tematy związane z królewskim małżeństwem, książka ta daje wgląd w historyczne dziesięciolecia i odsłania prawdę ukrytą za dramatem rozgrywającym się na ekranie.To fascynujące i wciągające spojrzenie na historię, która zainspirowała ten serialowy fenomen, oraz na lata, które okazały się kluczowym czasem kształtowania Królowej, jaką znamy.

Oficjalny przewodnik po serialu. Tom 1 / Tom 2 autorstwa Lacey Robert , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 50,61 zł .

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się swiatksiazki.pl, gdzie książkę kupisz już za 24.88 zł. Oficjalny przewodnik po serialu. Tom 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI