Pretty Reckless. All Saint High. Tom 1

Pretty Reckless. All Saint High. Tom 1 - L.J. Shen | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
L.J. Shen
WYMIAR
3,1 MB
NAZWA PLIKU
Pretty Reckless. All Saint High. Tom 1.pdf
ISBN
4119413505338

OPIS

Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć. W świecie Darii to nie pieniądze są problemem, ale wymyślanie nowych sposobów na ich wydanie.Poznali się cztery lata temu i wtedy też złamali sobie serca. On skradł jej pierwszy pocałunek i poprosił o inne pierwsze razy. Ona zabrała mu wszystko, co kochał, i na czym mu zależało.Teraz przyszła pora na zemstę.Penn to najbardziej utalentowany gracz futbolu w całym stanie, a rodzice Darii już zadbali o to, aby jego potencjał się nie zmarnował. Chłopak nie tylko został ich nowym „projektem”, ale i synem.A to znaczy, że ma bardzo dużo czasu, aby zamienić życie Panny Idealnej w piekło. Tak jak ona zrobiła to z jego życiem.

And to Sarah Grim Sentz, who fell in love with Penn and Daria before they had the chance to fall with each other, and Ariadna Basulto, the real California Girl. We were supposed to be best friends. Pretty Reckless, All Saint High Tom 1 - opis produktu: Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć.

63 240 77 77 lub napisz [email protected] Pobierz Katalog 2021 OFERTA DLA PRZEDSZKOLI. All Saint High (Tom 1) Pretty Reckless Dostępność: Towar na zamówienie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI