Pretty Reckless. All Saint High. Tom 1

Pretty Reckless. All Saint High. Tom 1 - L.J. Shen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
L.J. Shen
WYMIAR
7,1 MB
NAZWA PLIKU
Pretty Reckless. All Saint High. Tom 1.pdf
ISBN
2533843058515

OPIS

Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć. W świecie Darii to nie pieniądze są problemem, ale wymyślanie nowych sposobów na ich wydanie.Poznali się cztery lata temu i wtedy też złamali sobie serca. On skradł jej pierwszy pocałunek i poprosił o inne pierwsze razy. Ona zabrała mu wszystko, co kochał, i na czym mu zależało.Teraz przyszła pora na zemstę.Penn to najbardziej utalentowany gracz futbolu w całym stanie, a rodzice Darii już zadbali o to, aby jego potencjał się nie zmarnował. Chłopak nie tylko został ich nowym „projektem”, ale i synem.A to znaczy, że ma bardzo dużo czasu, aby zamienić życie Panny Idealnej w piekło. Tak jak ona zrobiła to z jego życiem.

Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione. Książka Pretty Reckless All Saint High Tom 1 - L.J. Shen Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć.

Shen Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć. W świecie Darii to nie pieniądze są problemem, ale wymyślanie nowych sposobów na ich wydanie.Poznali się cztery...

POWIĄZANE KSIĄŻKI