Muzeum luster

Muzeum luster - Luis Montero | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Luis Montero
WYMIAR
12,5 MB
NAZWA PLIKU
Muzeum luster.pdf
ISBN
7131179185741

OPIS

Jaką śmiertelną tajemnicę kryją obrazy w Muzeum Prado?DOBRY OBRAZ TO NIC WIĘCEJ JAK LUSTRO.Podczas Międzynarodowego Konkursu Kopistycznego w Muzeum Prado dochodzi do serii brutalnych zabójstw. Sprawcy odtwarzają w nich najsłynniejsze obrazy ze zbiorów galerii. Policja tkwi w martwym punkcie. Dwie osoby mogą pomóc rozwikłać tajemnicę makabrycznych zbrodni: kopistka amatorka i ekscentryczny specjalista od symboli.Mrożący krew w żyłach thriller o sekretach ukrytych w obrazach Velazqueza, Goi czy Boscha. Nawet sobie nie wyobrażasz, ile ich się tam kryje…

Policja tkwi w martwym punkcie. Muzeum luster (e-book) EPUB - książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników. EPUB to plik elektroniczny, który umożliwia: dostosowanie wielkości czcionki do potrzeb użytkownika, elastyczne dostosowanie treści do wielkości ekranu. Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery (Muzeum Gier) Kolejkowo - Cudowny Świat w Miniaturze.

Na dwusetną rocznicę powstania Prado władze muzeum organizują Międzynarodowy Konkurs Kopistyczny, na który zapraszają jednych z najbardziej utalentowanych artystów na świecie. "Muzeum luster" to thriller opowiadający historię prawie nie z tej ziemi. Choć z początku wydaje się zadziwiająco normalna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI