Muzeum luster

Muzeum luster - Luis Montero | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Luis Montero
WYMIAR
11,19 MB
NAZWA PLIKU
Muzeum luster.pdf
ISBN
2492931513506

OPIS

Jaką śmiertelną tajemnicę kryją obrazy w Muzeum Prado?DOBRY OBRAZ TO NIC WIĘCEJ JAK LUSTRO.Podczas Międzynarodowego Konkursu Kopistycznego w Muzeum Prado dochodzi do serii brutalnych zabójstw. Sprawcy odtwarzają w nich najsłynniejsze obrazy ze zbiorów galerii. Policja tkwi w martwym punkcie. Dwie osoby mogą pomóc rozwikłać tajemnicę makabrycznych zbrodni: kopistka amatorka i ekscentryczny specjalista od symboli.Mrożący krew w żyłach thriller o sekretach ukrytych w obrazach Velazqueza, Goi czy Boscha. Nawet sobie nie wyobrażasz, ile ich się tam kryje…

Zajrzyj głębiej, zobacz więcej! Poznaj nowe oblicze nieskończoności, zachwyć się wielokrotnością w klimacie disco. Koniecznie zabierz ze sobą aparat i baw się do woli ujęciami i perspektywą. Muzeum luster to mocny kryminał, w którym sztuka odgrywa ogromną rolę, pewnie z uwagi na wykształcenie autora.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Uwielbiam, gdy pisarz swoją wiedzę i pasję wkłada w książki beletrystyczne, ubarwiając je i dodając w ten sposób kolejną, świetną warstwę do opowieści! To ... Muzeum luster (EPUB) - Ceny już od 20,85 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 6 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI