Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał - Mat Auryn | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mat Auryn
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał.pdf
ISBN
8755344447195

OPIS

Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi je jedynie rozwinąć.Jak umocnić naturalne uzdolnienia i wznieść swą praktykę magiczną oraz umiejętności mentalne na wyższy poziom? Wskazówek udzieli ci sam Mat Auryn – znany czarownik, medium, autor bloga For Puck’s Sake i wielu książek z zakresu rozwoju parapsychicznego, wróżbiarstwa, a także doskonalenia technik magicznych. Zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale dzięki blisko stu ćwiczeniom rozbudzisz swoje zmysły parapsychiczne i tkwiący w tobie magiczny potencjał.Podążając ścieżką wyznaczoną przez autora:– nauczysz się tworzyć skuteczne zaklęcia;– zwiększysz swoją wrażliwość parapsychiczną;– rozwiniesz umiejętność postrzegania pozazmysłowego: jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnodotyku;– nauczysz się uziemiać i czerpać energię z otaczających cię żywiołów;– dowiesz się, jak wchłaniać energię z przedmiotów i nasycać je energią.

Zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale dzięki blisko stu ćwiczeniom rozbudzisz swoje zmysły parapsychiczne i tkwiący w tobie magiczny potencjał. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi je jedynie rozwinąć. ...

Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał (e-book) Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI