Kształt serca

Kształt serca - Dolores Redondo | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dolores Redondo
WYMIAR
10,78 MB
NAZWA PLIKU
Kształt serca.pdf
ISBN
8349767561890

OPIS

„Kiedy Amaia Salazar miała dwanaście lat, na szesnaście godzin zgubiła się w lesie.Znaleziono ją nad ranem trzydzieści kilometrów na północ od miejsca, w którym zeszła ze ścieżki, leżącą bez ducha w ulewnym deszczu. Ubranie miała osmalone niczym czarownica uratowana ze stosu (...)”.W sierpniu 2005 roku dwudziestopięcioletnia Amaia Salazar, inspektorka Policji Statutowej z Nawarry, uczestniczy w programie wymiany dla funkcjonariuszy policji Europolu w Akademii FBI w Stanach Zjednoczonych, prowadzonym przez słynnego Aloisiusa Dupreego, kierownika jednostki badawczej. Jeden z testów polega na zbadaniu prawdziwego przypadku seryjnego mordercy, „kompozytora”, który zawsze uderza podczas wielkich klęsk żywiołowych, atakując całe rodziny i pozostawiając niemal liturgiczną scenę. Amaia stanie się częścią zespołu badawczego, który zabierze ich do Nowego Orleanu w przeddzień najgorszego huraganu w historii.Telefon od ciotki, informujący o umierającym ojcu Amaii, niespodziewanie przypomni jej o traumie, którą przeżyła w dzieciństwie.

W dalszym ciągu broda jest ostrzejsza niż zwykle, linia pozioma poprowadzona przez policzki stosunkowo duża, ale czoło wąskie. Gofrownice - KSZTAŁT GOFRÓW: Serca w Media Expert! Szeroki wybór produktów m.in. Gofrownica MPM MGO-30M, Gofrownica RAVANSON GR-7010 Czarny | Ceny, opinie na Media Expert! Mój torcik ma kształt serca, ale tym co go łączy z "number cake" są dwa blaty kruchego ciasta przełożone waniliowym kremem.

winwin.artlab Tort w kształcie serca na walentynki to takie małe dzieło cukiernicze, które może sprawić wielką przyjemność. W końcu ten symbol kojarzy się z samymi pozytywnymi emocjami: miłością ... Niech ci, których kochasz, będą zawsze blisko dzięki zawieszce w kształcie serca Drzewo genealogiczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI