Kształt serca

Kształt serca - Dolores Redondo | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dolores Redondo
WYMIAR
8,51 MB
NAZWA PLIKU
Kształt serca.pdf
ISBN
6017853981129

OPIS

„Kiedy Amaia Salazar miała dwanaście lat, na szesnaście godzin zgubiła się w lesie.Znaleziono ją nad ranem trzydzieści kilometrów na północ od miejsca, w którym zeszła ze ścieżki, leżącą bez ducha w ulewnym deszczu. Ubranie miała osmalone niczym czarownica uratowana ze stosu (...)”.W sierpniu 2005 roku dwudziestopięcioletnia Amaia Salazar, inspektorka Policji Statutowej z Nawarry, uczestniczy w programie wymiany dla funkcjonariuszy policji Europolu w Akademii FBI w Stanach Zjednoczonych, prowadzonym przez słynnego Aloisiusa Dupreego, kierownika jednostki badawczej. Jeden z testów polega na zbadaniu prawdziwego przypadku seryjnego mordercy, „kompozytora”, który zawsze uderza podczas wielkich klęsk żywiołowych, atakując całe rodziny i pozostawiając niemal liturgiczną scenę. Amaia stanie się częścią zespołu badawczego, który zabierze ich do Nowego Orleanu w przeddzień najgorszego huraganu w historii.Telefon od ciotki, informujący o umierającym ojcu Amaii, niespodziewanie przypomni jej o traumie, którą przeżyła w dzieciństwie.

Nie znajdziemy tu błyskawicznych akcji co kilka stron, za to wszystko odkrywamy krok po kroku, poznajemy bohaterów oraz funkcjonowanie służb w ... Kształt twarzy to tylko jeden z elementów - jakkolwiek ważny - które należy wziąć pod uwagę, będąc u fryzjera. Twarz w kształcie serca lepiej wygląda otoczona romantycznymi falami włosów, ale nie każda kobieta ma odpowiednio gęste i mocne włosy, by móc je zapuścić i efektownie z nimi się prezentować. Sznurowadła do butów serca, sznurki, okrągłe i faliste kształty, akcesoria do obuwia, białe sznurowadła z czapkami, białe liny, elementy dekoracyjne na białym tle, realistyczny zestaw wektorowy 3d Pudełko serce na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

szczęśliwych walentynek piękna ramka, kartka z życzeniami rocznicy ślubu z pięknym czerwonym konfetti papierowym kształtem tła ilustracji serca. dekoracyjne romantyczne tło.

POWIĄZANE KSIĄŻKI