Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych

Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych - Berenika Tern | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Berenika Tern
WYMIAR
11,58 MB
NAZWA PLIKU
Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych.pdf
ISBN
2267567427707

OPIS

Drugie wydanie bestsellerowej „Księgi run”!Runy to system magicznych znaków, które od tysięcy lat chronią ludzi przed złem, służą do dywinacji, leczą i przyciągają szczęście. Są energetycznymi drogowskazami, którymi trzeba umieć się posługiwać, bo niosą ze sobą potężne transformujące moce.Aby je dobrze poznać, zrozumieć i wykorzystać w pełni ich moc i mądrość, sięgnij po „Księgę run”. Autorka odkrywa w niej tajemnice symboli runicznych oraz uczy skutecznego stosowania ich w praktyce, aby zapewnić sobie ochronę i pomyślność.Dzięki niniejszej książce:- poznasz runy Starszego Futharku i zrozumiesz, jak korzystać z tego, co chcą ci przekazać,- odkryjesz, jak odczytywać znaki runiczne, by wprowadzić pozytywne zmiany do życia,- dowiesz się, jak tworzyć skuteczne amulety runiczne.Odkryj niezwykle ciekawy system dywinacji i dowiedz się, jak może zmienić twoje życie.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Sprawdź niskie ceny i kup Księga run. Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych - opis ebooka Drugie wydanie bestsellerowej „Księgi run"! Runy to system magicznych znaków, które od tysięcy lat chronią ludzi przed złem, służą do dywinacji, leczą i przyciągają szczęście. Tytuł: Księga run Podtytuł: Jak wykorzystać potęgę znaków runicznych Autor: Tern Berenika Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece ISBN: 9788366520882 Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 360 Format: 13.5x20.5cm Oprawa: Miękka ze skrzydełkami Najbardziej kompletna książka o runach dostępna na polskim rynku Runy to system magicznych znaków, które od tysięcy lat chronią ludzi przed złem, służą do dywinacji, leczą i przyciągają szczęście.

Kategoria: Ezoteryka. Informacja o produkcie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI