Dziewczyny w przestworzach

Dziewczyny w przestworzach - Noelle Salazar | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Noelle Salazar
WYMIAR
9,33 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyny w przestworzach.pdf
ISBN
2278342218026

OPIS

Zdumiewająca historia pilotek Kobiecych Sił Powietrznych, których odwaga podczas II wojny światowej zmieniła zwyczajne kobiety w niezwykłe bohaterki.Jest 1941 rok. Audrey Coltrane zawsze chciała latać. Od małego błagała ojca, żeby nauczył ją tego na pobliskim lotnisku w Teksasie. Dlatego też kiedy rozpoczęła się wojna w Europie, bez wahania zapisała się na szkolenie pilotów wojskowych na Hawajach. Teraz nie ma czasu na romantyczne uniesienia, nawet z niezwykle pociągającym porucznikiem Jamesem Hartem, który wkrótce będzie jej tak drogi jak kobiety, z którymi lata.W jeden pamiętny dzień nad Pearl Harbour traci tak wiele. Strata popycha ją do działania i wkrótce dołącza do korpusu kobiet pilotek.„Dziewczyny w przestworzach” rzucają światło na mało znany kawałek historii. To portret nieustraszonych kobiet i opowieść o miłości i przyjaźni napisana tak, że poczujemy wiatr we włosach i słone łzy na policzkach.

Księgarnia internetowa merlin.pl Dziewczyny w przestworzach to nie tylko opowieść o dojrzewaniu w trudnych czasach, pierwszych przyjaźniach i miłościach rozwijających się w cieniu wszechobecnej śmierci czy pokonywaniu własnych słabości. To także książkowa otucha dla wszystkich, którzy zmagają się z jakimikolwiek uprzedzeniami.Którzy chcą walczyć o wizję szczęśliwego życia, która być może odbiega od ... Zdumiewająca historia pilotek Kobiecych Sił Powietrznych, których odwaga podczas II wojny światowej zmieniła zwyczajne kobiety w niezwykłe bohaterki.

Książka „Dziewczyny w przestworzach" - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Dziewczyny w przestworzach rzucają światło na mało znany kawałek historii. To portret nieustraszonych kobiet i opowieść o miłości i przyjaźni napisana tak, że poczujemy wiatr we włosach i słone łzy na policzkach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI