Diamentowa cisza. Cykl Tajemnice. Tom 3

Diamentowa cisza. Cykl Tajemnice. Tom 3 - Sophie Davis | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sophie Davis
WYMIAR
10,71 MB
NAZWA PLIKU
Diamentowa cisza. Cykl Tajemnice. Tom 3.pdf
ISBN
1765392788729

OPIS

Raven z przerażeniem odkrywa, że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej, niż jest gotowa przyznać, a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś, komu można ufać.Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw, Raven musi połączyć wszystkie wskazówki, bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo, ale i życie. Stawka w tej grze właśnie znacznie wzrosła.Czy tajemnicza Lark ma w zanadrzu więcej sekretów, niż Raven jest w stanie udźwignąć? Czyją krwią spływa najpiękniejszy z diamentów rodziny Kingsleyów?

Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw, Raven musi połączyć wszystkie wskazówki, bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo, ale i życie. Cykl: Tajemnice (tom 2) Średnia ocen: 7,5 / 10 39 ocen ... Diamentowa cisza .

Wydawnictwo Kobiece Książki - Dla dzieci i młodzieży - Literatura młodzieżowa - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej ... $19.99 - Raven z przerażeniem odkrywa, że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej, niż jest gotowa przyznać, a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś, komu można u Diamentowa cisza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI