Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszym

Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszym - Danielle MacKinnon | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danielle MacKinnon
WYMIAR
9,12 MB
NAZWA PLIKU
Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszym.pdf
ISBN
3782273259890

OPIS

Stań się najlepszą wersją siebie dzięki mądrości zwierzątKoty wiedzą, kiedy ich opiekunowie się smucą, psy wyczuwają podniecenie wiszące w powietrzu, a dzikie ptaki – zbliżające się niebezpieczeństwo. Zwierzęta wiedzą o wiele więcej, niż nam się wydaje!Jeśli tylko wsłuchamy się w ich głos, będą w stanie poprowadzić nas ku następnemu etapowi naszej osobistej ewolucji. Ta jedyna w swoim rodzaju książka pokazuje, jak zrozumieć to, co zwierzęta chcą nam przekazać, oraz jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce i zmienić życie nasze i naszych zwierzęcych towarzyszy.Głęboko i intuicyjnie pracując ze zwierzętami od niemal 20 lat, medium Danielle MacKinnon zdobyła mądrość, którą się dzieli, przeplatając pomocne narzędzia i techniki z osobistymi historiami jej klientów, krok po kroku wprowadzając czytelnika na drogę osobistego rozwoju poprzez słuchanie tego, co ma mu do przekazania jego zwierzę.

Danielle MacKinnon | Cena 21.15 | Pobierz darmowy fragment | Stań się najlepszą wersją siebie dzięki mądrości zwierząt Koty wiedzą... Stań się najlepszą wersją siebie dzięki mądrości zwierząt Koty wiedzą, kiedy ich opiekunowie się smucą, psy wyczuwają podniecenie wiszące w powietrzu, a dzikie ptaki - zbliżające się niebezpieczeństwo. Zwierzęta wiedzą o wiele więcej, niż nam się wydaje! Jeśli tylko wsłuchamy się w ich głos, będą w stanie poprowadzić nas ku następnemu etapowi naszej osobistej ... Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi >> Darmowa Dostawa do punktu od 159 zł << 24 ,22 zł 100 razy pies w mieście >> Darmowa Dostawa do punktu od 159 zł << Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi Stań się najlepszą wersją siebie dzięki mądrości zwierząt Koty wiedzą, kiedy ich opiekunowie się smucą, psy wyczuwają podniecenie wiszące w powietrzu, a dzikie ptaki - zbliżające się niebezpieczeństwo. Czego uczą nas zwierzęta? : jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi / Danielle MacKinnon ; przełożyła Ischim Odorowicz-Śliwa.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Wydawnictwo Kobiece.

POWIĄZANE KSIĄŻKI