Balsam dla duszy miłośnika kotów

Balsam dla duszy miłośnika kotów - Jack Canfield | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack Canfield
WYMIAR
9,81 MB
NAZWA PLIKU
Balsam dla duszy miłośnika kotów.pdf
ISBN
4063891396089

OPIS

Koty, ach, te koty… Tajemnicze, charakterne, czułe, inteligentne… Zazdrościmy im wdzięku, z jakim się poruszają, sprawności fizycznej, która pozwala im zdobywać półki zawieszone pod sufitem, i zwinności, z jaką przemykają pomiędzy filiżankami z babcinego serwisu Rosenthala, żadnej z nich nawet nie tykając. Chcielibyśmy z takim samym spokojem i dystansem odnosić się do otaczającej nas rzeczywistości, a przede wszystkim równie stanowczo trzymać się własnych ścieżek. Ach, i jeszcze umieć po kociemu cieszyć się życiem – godzinami wygrzewać się w słońcu i wpatrywać w siną dal, oczekując smakowitego posiłku…Nie wszyscy przepadają za kotami, ale jak przekonują opowiadania z tego zbioru, łatwo można się z tej przypadłości wyleczyć. Bo kiedy kot włącza swój motorek, niskie, przejmujące tony jego pomrukiwania wywołują wibracje, które potrafią skruszyć nawet skałę, a co dopiero ludzkie serce.Kot jest stworzeniem skomplikowanym. Na kartach tej książki spotkacie najrozmaitsze koty – śmieszne, odważne, uparte, zakochane, energiczne i te absolutnie zblazowane. Jedno jest pewne – co opowiadanie, to kot, a co kot, to obyczaj.

- Roger Caras. Ktoś powiedział, że dopiero, gdy udomowiliśmy psy, staliśmy się ludźmi. Koty, ach, te koty… Tajemnicze, charakterne, czułe, inteligentne… Zazdrościmy im wdzięku, z Kiedy premiera Balsam dla duszy miłośnika kotów? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić.

Super Sprzedawcy. Okładka twarda Rok wydania 2007 Tytuł ... Balsam dla duszy miłośnika kotów Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Carol Kline Wydawnictwo: Rebis Data wydania: b.d Kategoria: Obyczajowe ISBN: 978-83-73-01998- Liczba stron: 440.

POWIĄZANE KSIĄŻKI