Złota Księga

Złota Księga Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Złota Księga.pdf
ISBN
9485498437482

OPIS

ZŁOTA KSIĘGA jest unikalnym dziełem pozwalającym zrozumieć, jak ważne jest to, co powodujemy, tworzymy własnymi słowami, zwłaszcza kiedy stosujemy niewłaściwe słowa.Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie - JAM JEST.Godne uwagi są afirmacje, których - najkrócej mówiąc - sens sprowadza się do podkreślenia, iż naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia oraz Obfitość.TY sam kształtujesz własne życie, wprowadzając w nie Doskonałość Boskiej Miłości.

Zobacz inne Kulinaria, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wpis do Złotej Księgi oznacza nadanie uczniowi Tytułu Wzorowego Ucznia. Wpisem do Złotej Księgi Rada Pedagogiczna może wyróżnić również ucznia, który uzyskał wzorowe zachowanie, ale nie spełnia pozostałych kryteriów, uzyskał jednak inne, szczególnie wysokie, osiągnięcia wyróżniające go w społeczności szkolnej. Rozdział I "Jam Jest" Książka Bing.

001 okladka. Złota księga szlachty polskiej. R.7 Nazwa wydania Data; Złota księga szlachty polskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI