Zakochany Święty Mikołaj

Zakochany Święty Mikołaj - Katarzyna Misiołek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Misiołek
WYMIAR
9,49 MB
NAZWA PLIKU
Zakochany Święty Mikołaj.pdf
ISBN
2528798547177

OPIS

Siedem pięknych historii o miłości!Czy zastanawialiście się kiedyś, kto kryje się pod kostiumem Świętego Mikołaja? Kim są osoby, które w czasie Świąt przyklejają brodę i zakładają czerwony strój? W galerii handlowej, w szkole, przedszkolu i na spotkaniu integracyjnym w korporacji?Za każdym przebraniem kryje się jakaś historia.Spójrzcie na Święta od tej drugiej strony. Tam także toczy się życie. Niemniej ciekawe od suto zastawionych stołów i elegancko ubranych choinek. Zanurzcie się w świątecznej atmosferze dzięki tej uroczej książce!

Kobiece Inspiracje Zakochany Święty Mikołaj - Agnieszka Jeż, Tomasz Kieres i inni ... Format: pdf, epub, mobi,m azw3 Rozmiar: 6.2 mb Data wydania: 2020 Archiwum: 7zip (bez kompresji) Wersja językowa: polska Czy zastanawialiście się kiedyś, kto kryje się pod kostiumem Świętego Mikołaja? eBook Zakochany Święty Mikołaj mobi epub.

Polecam . 26,53 z ... „Zakochany święty Mikołaj" to antologia tylko na pierwszy rzut oka prosta, łatwa i przyjemna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI